Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Koronavirüs olmadığını ıspatlamak için hastayı öpen doktor gündemde

4.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Elazığ'daki Fethi Sekin Hastanesi'nde bir doktor, Koronavirüs olmadığını kanıtlamak için hastayı öptü ve sosyal medyada gündem oldu.

Elazığ'daki Fethi Sekin Şehit Hastanesi'nde çocuk cerrahisi uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Fikret Ersöz, koronavirüsü taşıdığı iddiası ile gözlem altında tutulan hastanın koronavirüs taşımadığını ispatlamak için öptü. Ersöz yaptığı bu hareketle sosyal medyada gündem oldu.

Yaşanan bu olay, Anavatan Partisi kurucu üyesi ve eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Cahit Aral'ı hatırlattı. Aral, çay ve fındığın radyasyona maruz kalmadığını ispatlamak için kameralar önünde çay içmişti.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Mesut

05.03.2020 - 23:33
Bu nasıl doktor tıp mensubu olamaz bu şarlatan
Diğer Haberler

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine önlem kapsamında eğlence mekanlarının kapatılmasının ardından sosyal medyada dolaşan video da şaşırtmadı.

TRT1'de yayınlanmaya başlayan Ya İstiklal Ya Ölüm isimli dizi bir süredir sosyal medyada gündemdi. İzleyenler tarafından beğenilen dizi hakkında Yavuz Bahadıroğlu'ndan...

Malik Baran Yılmaz, yayınladığı videonun ardından gözaltına alındı iddiası medyada. Yılmaz, ''Evde kal diyorsunuz, nasıl evde kalayım?'' diye sorarak bir video çekmişti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı vaka ve ölü sayılarını güncelledi. Bakan Koca, bugün 7 bin 641 test yapıldığını, 1704 yeni vaka olduğunu ...

Yurt dışından getirilen ve Bolu'da karantinaya alınan gençler sosyal medyada yaptıkları canlı yayında küfür eden üçüncü bir kişi nedeniyle gündeme oturdular ve karanti...

Vekil maaşlarını Koronavirüs (Kovid-19) pandemisiyle mücadele için bağışlamak isteyen milletvekilleri sosyal medyada övgü aldı.

Pangolin nedir, nasıl bir hayvandır? Çin'den ticareti yapılan Pangolin için Koronavirüs benzeri bir SARS virüsü taşıdığı ileri sürüldü. İşte pullu memeliler takımında ...

Yazarlar
Website Security Test