Ünlü oyuncudan flört yasağı itirafı

Kate Hudson, terapistinin tavsiyesiyle geçmişte bir yıl boyunca hiçbir erkekle flört etmediğini açıkladı.

Başrolünde yer aldığı 2003 yapımı ‘Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir’ ile hatırlanan ünlü oyuncu Kate Hudson, katıldığı ‘Call Her Daddy’ adlı podcast yayınında, terapistinin onu kendine odaklanmaya teşvik etmesinden sonra romantik bir şekilde erkek peşinde koşmaya “tam bir yıl ara verdiğini” açıkladı.

45 yaşındaki ünlü oyuncu, “Artık kalıpları tekrarlamak istemediğine” karar verdiğinde 30’lu yaşlarında olduğunu ve terapistinin o dönemde gördüğü tek çözümün bir yıl boyunca flört etmemek olduğunu söyledi.

“Erkeklerle konuşabiliyordum ama telefon numaramı veremiyordum” diyen Kate Hudson, ilk birkaç ayın kendisi için “rahatsız edici” ve “eğlenceli olmadığını”, çünkü cazibesini kaybettiğini itiraf etti. Ancak sonunda bunun kendisi için “garip bir şekilde güçlendirici” hale geldiğini anlattı.

Kate Hudson, ilişki orucu yaşadığı dönemi şöyle anlattı: Çok spesifik bir terapi sürecinden geçiyorduk. Bu aslında başıma gelen bazı şeyleri çözmekle ilgiliydi ve sonra çok duygusal bir gelişme yaşadım. Dikkatimi dağıtan herhangi bir şey varsa sanırım bunu başaramazdım. Bu durum her şeyi çok daha net görmemi sağladı. Bir yıl boyunca flört potansiyeli taşıyan erkeklerden uzak duran Kate Hudson, bir yılın sonunda terapistinin kendisine, “Tamam, tekrar flört edebilirsin” dediğini, ancak kendisinin “O ne demek? Nasıl flört ediliyor? Unuttum” diye karşılık verdiğini anlattı.

Bir yıllık aradan sonra Kate Hudson, erkeklerin ilgisine karşı “aynı bağlılığa sahip olmadığını” ve aynı “vahşi” erkeklerin ona karşı “aynı çekiciliğe sahip olmadığını” fark ettiğini belirtti.