Bu festival tadından yenmez

Zaman geçtikçe değerlenen lezzetler ile gusto sahibi kişileri bir araya getiren Yıllanmış Festival, 10-11 Şubat'ta İstanbul Grand Pera'da gastronomi tutkunlarını unutulmaz bir lezzet ve kültür yolculuğuna davet ediyor.

Yıllanmış Festival, müzik ve lezzet tutkunlarını bir araya getirecek. Zaman geçtikçe değerlenen lezzetler ile gusto sahibi kişileri bir araya getiren Yıllanmış Festival, ünlü degüstatörlerin, sektör liderlerinin ve tanınmış sanatçıların katılımıyla 10-11 Şubat’ta İstanbul Grand Pera’da gastronomi tutkunlarını unutulmaz bir lezzet ve kültür yolculuğu vaat ediyor. Lezzet dolu festivalin biletleri, Türkiye’nin hizmet kapsamı en geniş online etkinlik biletleme platformu Biletinial’da…

Tarihi Emek Sahnesi’nin ev sahipliği yaptığı festival, Mezopotamya ile Anadolu’nun hem geleneksel hem de sofistike kültüründen izler taşıyan; küresel çapta beğeni toplayan lezzetleri bir araya getirerek yıllanmış tatları ve kültürleri aynı noktada buluşturacak.

Bu yıl Yıllanmış Festival’de gerçekleştirilecek etkinlikler arasında tadım seansları, ünlü degüstatörlerin söyleşileri, alanında uzman kişiler eşliğinde düzenlenen atölye ve deneyim atölyeleri ile konserler yer alacak. Yılanmış Festival’in konser programında 10 Şubat Cumartesi Birsen Tezer, 11 Şubat Pazar günü ise Bülent Ortaçgil ve Jehan Barbur yer alacak. İki gün sürecek olan Yıllanmış Festival tadım seanslı genel katılım ve harici genel katılım olmak üzere 2 farklı tip bilet türü bulunuyor.