‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi’ dinamik bir çalışma stili sunuyor

Yapılan araştırmalar; çalışanların %40’ının esnek çalışmayı tercih ettiğini gösterirken, veriler; çalışanların %58’inin konferans görüşmelerine katıldığını, %34’ünün ise çalışırken müzik dinlediğini ortaya koyuyor.

Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, yüksek müşteri memnuniyetiyle sunmaya devam ediyor. ‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi”, hareket halindeki çalışanlara ve hibrit çalışma sistemine uygun özel bir çözüm sunuyor. 

Evden çalışma, paylaşımlı masa kullanımı ve gürültülü çalışma ortamının getirdiği koşullar, hibrit modele uyum sağlayan teknoloji ekipmanlarına olan talebi de artırdı.

Yapılan araştırmalar; çalışanların %40’ının esnek çalışmayı tercih ettiğini gösterirken, veriler; çalışanların %58’inin konferans görüşmelerine katıldığını, %34’ünün ise çalışırken müzik dinlediğini ortaya koyuyor. Hareket halindeyken telefonla konuşup, kablosuz iletişim sistemleriyle birçok işi aynı anda yapmayı tercih eden çalışanlar, hem ofiste hem de mobilde kullanabilecekleri ekipmanları tercih ediyor.

En yüksek performansa her yerden erişmek mümkün

Hibrit çalışma düzeni için tasarlanan, kablosuz bir özgürlük sunan ‘EPOS Adapt 200 Kablosuz kulaklık Serisi’, modern tasarımı ve üstün teknolojik özellikleri ulaşılabilir bir fiyatla sunuyor. 

Üst düzey ses performansıyla kaliteli bir iletişim sağlayan ‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi’, kolay taşınabilir, katlanabilir hafif kulak kapsülleri ve kusursuz mikrofon performansıyla yüksek kalitede telefon görüşmeleri yapılmasına olanak tanıyarak her ortamdan çalışılabilmesini sağlıyor. 

Seri, aynı anda iki bağlantıya imkan tanıyan çoklu bağlantı özelliği ve gürültü engelleme fonksiyonuyla gün boyu konforlu bir kullanım sunuyor. Dinamik bir çalışma stili sağlayan ‘EPOS Adapt 200 Kablosuz Kulaklık Serisi’, esnek çalışma sistemini destekleyen yapısıyla maksimum verimlilik sağlıyor.