Prof. Dr. Hikmet Sami Türk

Yazıları

04.04.2020

Yazarımız eski Milli Savunma ve Adalet Bakanı Prof. Dr. Hikmet Sami Türk, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge ve CHP'li belediyelerin yardım toplamasıyla ilgili bir yazı kaleme aldı.

31.03.2020

Yazarımız ve eski Adalet Bakanı Prof. Dr. Hikmet Sami Türk, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu imzasıyla yayımlanan genelgeye ilişkin değerlendirmede bulundu.

21.03.2020

Yazarımız, eski Millî Savunma ve Adalet Bakanı Prof. Dr. Hikmet Sami Türk, Türkiye'de Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle OHAL ilan edilmesi gerektiğini yazdı.

17.03.2020

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, günlerdir konuşmadı. Erdoğan'ın yarın Koronavirüs (Kovid-19) tehdidi kapsamında alınacak ekonomik tedbirler hakkında bir açıklama yapacak. Yazarımız eski Millî Savunma ve Adalet Bakanı Prof. Dr. Hikmet Sami Türk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın neler açıklaması gerektiğini değerlendiren bir yazı kaleme aldı.

05.03.2020

Yazarımız eski Milli Savunma ve Adalet Bakanı Prof. Dr. Hikmet Sami Türk, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nde CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için söylediği sözlerin ardından çıkan olayları değerlendirdi.

01.03.2020

Eski Milli Savunma ve Adalet Bakanı Prof. Dr. Hikmet Sami Türk, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nin İdlib'de Türk askerine yönelik yapılan saldırının ardından olağanüstü toplanmamasını eleştiren bir yazı kaleme aldı.

27.02.2020

Eski Adalet Bakanı Prof. Dr. Hikmet Sami Türk, İdlib'deki son gelişmeleri değerlendiren bir yazı kaleme aldı.

24.02.2020

Eski Adalet Bakanı Prof. Dr. Hikmet Sami Türk'ün gazetemizde yayınlanan ''Atatürk’ün adını silme projesinin devamı'' başlıklı yazısıdır.

Website Security Test