Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

NASA'nın hazırladığı ultra zor astronot testini çöz

31.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

NASA'nın hazırladığı zor astronot testi sosyal medyanın gündeminde. NASA'nın astronot testini çöz. NASA'nın astronot testini geçebilecek misin? Hangi sorular var? NASA'nın İngilizce hazırladığı astronot testi sosyal medya kullanıcılarını zorluyor.

NASA'nın yaptığı testlere dünyada sosyal medya kullanıcılarından her zaman yoğun ilgi geliyor. NASA, özellikle Türkiye'deki kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılanan yeni bir test hazırladı.

Astronot testi bağlantısından ulaşılan testte ilk olarak yaşınız ve boyunuz soruluyor. Toplamda 15 sorudan oluşan testin ilerleyen aşamalarında, stresi nasıl atlatırsınız, olaylar karşısında ne hissedersiniz, matematik veya mühendislik alanında beceriniz var mı gibi sorular soruluyor. Bu soruların yanında görsel zekaya hitap eden mantık soruları da bulunuyor. Ayrıca gezegenimizin atmosferiyle alakalı coğrafi bilgiler de testin bir parçası.

Bağlantısını verdiğimiz NASA'nın astronot testi tamamen İngilizce.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

sanane

25.12.2020 - 11:32
aq ne dşyonuz bunun neresizor

Keles

16.04.2020 - 13:10
Yalan
Diğer Haberler

Güneş sistemimizin iki gaz devi Satürn ile Jüpiter'in 20 yılda bir meydana gelen yakınlaşması bugün, 21 Aralık en uzun gecede, yaşanacak.

Tesla CEO'su Elon Musk'ın çılgın projelerinden olan Starship projesinde Mars yolculuğu için kullanılması planlanan SN8 roketi, test alanına iniş yaptığı sırada patladı.

Elon Musk'ın merakla beklenen Neuralink projesi canlı olarak tanıttı. Neuralink nedir? Elon Musk'ın tanıttığı insan beyni ve bilgisayar arasında doğrudan bağlantı kura...

Hollandalı görsel tasarımcı Bas Uterwijk, bir yazılım ile Hristiyanlığın kurucusu Hz. İsa'nın portresini oluşturdu.

Brezilya'daki Estadual de Campinas Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada, ülkedeki yağmur ormanlarına özgü bir kurbağa türüğünde ilk kez çok eşliliğe rastlandığı...

Yapılan araştırmaya göre ilk kez insan dokularında mikroplastiklere rastlandı.

Ağustos ayının 12'sini 13'üne bağlayan gece Perseid meteor yağmuru yaşanacak. Ege Üniversitesi Gözlemevi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Hasan Ali Dal, h...

Yazarlar
Website Security Test