Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

NASA'nın hazırladığı ultra zor astronot testini çöz

31.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

NASA'nın hazırladığı zor astronot testi sosyal medyanın gündeminde. NASA'nın astronot testini çöz. NASA'nın astronot testini geçebilecek misin? Hangi sorular var? NASA'nın İngilizce hazırladığı astronot testi sosyal medya kullanıcılarını zorluyor.

NASA'nın yaptığı testlere dünyada sosyal medya kullanıcılarından her zaman yoğun ilgi geliyor. NASA, özellikle Türkiye'deki kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılanan yeni bir test hazırladı.

Astronot testi bağlantısından ulaşılan testte ilk olarak yaşınız ve boyunuz soruluyor. Toplamda 15 sorudan oluşan testin ilerleyen aşamalarında, stresi nasıl atlatırsınız, olaylar karşısında ne hissedersiniz, matematik veya mühendislik alanında beceriniz var mı gibi sorular soruluyor. Bu soruların yanında görsel zekaya hitap eden mantık soruları da bulunuyor. Ayrıca gezegenimizin atmosferiyle alakalı coğrafi bilgiler de testin bir parçası.

Bağlantısını verdiğimiz NASA'nın astronot testi tamamen İngilizce.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Amerika'da Dört ayaklı, kapıları açabilen ve uzaktan gözlem aracı olarak görevlendirilen robot polis köpekleri gündem oldu.

Geçici ölüm tekniği (anabiyoz) nedir? Doktorlar ilk kez 'geçici ölüm tekniği' ile bir ameliyat yaparak başarı elde etti.

34 yaşında profesör olarak Türkiye’nin en genç profesörlerinden biri olan Prof. Dr. Tancan Uysal, bilimsel yayınlarıyla dünya listesine girdi.

NASA Uranüs gezegeninin en net fotoğrafını çekti. Güneşe yakınlık sıralamasına göre 7. sırada bulunan Uranüs'ün yeni fotoğrafı paylaşıldı.

Merkür, dün Güneş ile Dünya arasından geçerek gözlemcilere olağanüstü görseller bıraktı. Merkür'ün Güneş önünden geçişini NASA Youtube'da canlı olarak yayınladı.

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Sevil Acar’ın Bilkent Üniversitesi’nden Prof. Dr. Erinç Yeldan ile birlikte hazırladığı “Dual ...

Dünyada yapay zeka harcamaları ve yatırımları ne kadar? Bu yıl global ölçekte 40 milyar doları bulması beklenen harcamalar önümüzdeki yıllarda ne kadara çıkacak?

Yazarlar
Website Security Test