Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ak Parti Menderes Belediye Başkan Adayı Bülent Soylu

4.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

GÖZLEM, Ak Parti İzmir Menderes Belediye Başkan Adayı Bülent Soylu ile röportaj yaptı.

1- Siyasetin içinde belediyelerin konumuna bakış açınız nedir?

Belediyeler hiçbir ayrım yapmaksızın herkese eşit hizmet götürmekle sorumludurlar. Biz de göreve geldiğimiz andan itibaren bu bilinçle çalışarak Menderes’imizde vatandaşımıza hizmet ettik ve ediyoruz. Kimseyi ayırmadan, herkesin sesi, herkesin belediyesi olarak hizmet kervanımızı sürdürüyoruz.

2- Belde halkı ile ilişkileriniz nasıldır, sizin gözünüzle belde halkı size nasıl bakıyor?

5 yıllık görev süremizde hemşehrilerimizle birlikte hareket ederek Menderes’imizin gelişimine ve değişimine katkı sağladık. Menderes’e halkla iç içe, ortak akılla hareket eden bir yönetim anlayışını getirdik. Onlarla bir olduk, beraber olduk, birlikte Menderes olduk. Her sabah belediyedeki mesaimize başlamadan önce ilk mesaimiz sokakta esnafımızla gerçekleşiyor. Önce esnafımızı ziyaret ediyor daha sonra belediyemizde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönüle sürdürdüğümüz bir dönemi Menderes’te yaşıyoruz. İlçemizde birlik ve beraberliği sağlayarak bir bütün halinde Menderes’imizin kalkınması adına çalışıyoruz.  Hemşehrilerimizin bize olan güveni tam. Onların bize olan güvenini hiç boşa çıkarmadık ve vermiş olduğumuz sözleri tutmanın haklı gururunu da yaşıyoruz.

3- Başkan adayı olduğunuz ilçeniz için projeleriniz neler olacak?

Yeni döneme artık tüm eksikliklerini geride bırakmış bir Menderes olarak gireceğiz. 2014 seçimlerinden sonra göreve geldiğimizde vatandaşlarımıza Menderes’in gelişimine ve değişimine dair sözler vermiştik ve bunları yerine getirdik. Kadın, yaşlı, çocuk,7’den 70’e herkese hitap eden, herkese dokunan önemli projeleri hayata geçirdik.  Yaptığımız çalışmalar sonunda Menderes’imiz artık herkesin tercih ettiği, gıptayla baktığı bir konum haline geldi. 31 Mart sonrası da en büyük projemiz Menderes’imizi her alanda İzmir’in merkezi yapmak olacak. Güzel ilçemizi spor alanında, turizm alanında, ticaret alanında, tarım alanında İzmir’in merkezi haline getireceğiz.

4- Hobileriniz nelerdir?

Hobilere ayıracak bir vaktiniz olmuyor, sevdanız olunca. Benim de sevdam Menderes. Menderes için büyük bir aşkla, büyük bir sevdayla gecemizi, gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Çünkü Menderes bizim ailemiz ve ailemizin mutluluğu, huzuru için canla, başla gece, gündüz demeden görevimizin başındayız.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

NASA Uranüs gezegeninin en net fotoğrafını çekti. Güneşe yakınlık sıralamasına göre 7. sırada bulunan Uranüs'ün yeni fotoğrafı paylaşıldı.

Merkür, dün Güneş ile Dünya arasından geçerek gözlemcilere olağanüstü görseller bıraktı. Merkür'ün Güneş önünden geçişini NASA Youtube'da canlı olarak yayınladı.

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Sevil Acar’ın Bilkent Üniversitesi’nden Prof. Dr. Erinç Yeldan ile birlikte hazırladığı “Dual ...

Dünyada yapay zeka harcamaları ve yatırımları ne kadar? Bu yıl global ölçekte 40 milyar doları bulması beklenen harcamalar önümüzdeki yıllarda ne kadara çıkacak?

7-18 yaş arası katılımcılara yönelik sunduğu gençlik kamplarıyla uygulamalı uzay bilimleri ve teknolojileri eğitimi veren Uzay Kampı Türkiye, 2019-2020 eğitim öğretim ...

Antarktika'da son 50 yılın en büyük buzul parçası koptu. Antarktika'da kopan buzul 315 milyar ton ağırlığında ve Kilis büyüklüğünde.

Boston Dynamics'in Atlas robotunun jimnastik yaptığı son görüntüler bilim ve teknoloji gündemini sarstı.

Yazarlar
Website Security Test