Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ak Parti Menderes Belediye Başkan Adayı Bülent Soylu

4.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

GÖZLEM, Ak Parti İzmir Menderes Belediye Başkan Adayı Bülent Soylu ile röportaj yaptı.

1- Siyasetin içinde belediyelerin konumuna bakış açınız nedir?

Belediyeler hiçbir ayrım yapmaksızın herkese eşit hizmet götürmekle sorumludurlar. Biz de göreve geldiğimiz andan itibaren bu bilinçle çalışarak Menderes’imizde vatandaşımıza hizmet ettik ve ediyoruz. Kimseyi ayırmadan, herkesin sesi, herkesin belediyesi olarak hizmet kervanımızı sürdürüyoruz.

2- Belde halkı ile ilişkileriniz nasıldır, sizin gözünüzle belde halkı size nasıl bakıyor?

5 yıllık görev süremizde hemşehrilerimizle birlikte hareket ederek Menderes’imizin gelişimine ve değişimine katkı sağladık. Menderes’e halkla iç içe, ortak akılla hareket eden bir yönetim anlayışını getirdik. Onlarla bir olduk, beraber olduk, birlikte Menderes olduk. Her sabah belediyedeki mesaimize başlamadan önce ilk mesaimiz sokakta esnafımızla gerçekleşiyor. Önce esnafımızı ziyaret ediyor daha sonra belediyemizde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönüle sürdürdüğümüz bir dönemi Menderes’te yaşıyoruz. İlçemizde birlik ve beraberliği sağlayarak bir bütün halinde Menderes’imizin kalkınması adına çalışıyoruz.  Hemşehrilerimizin bize olan güveni tam. Onların bize olan güvenini hiç boşa çıkarmadık ve vermiş olduğumuz sözleri tutmanın haklı gururunu da yaşıyoruz.

3- Başkan adayı olduğunuz ilçeniz için projeleriniz neler olacak?

Yeni döneme artık tüm eksikliklerini geride bırakmış bir Menderes olarak gireceğiz. 2014 seçimlerinden sonra göreve geldiğimizde vatandaşlarımıza Menderes’in gelişimine ve değişimine dair sözler vermiştik ve bunları yerine getirdik. Kadın, yaşlı, çocuk,7’den 70’e herkese hitap eden, herkese dokunan önemli projeleri hayata geçirdik.  Yaptığımız çalışmalar sonunda Menderes’imiz artık herkesin tercih ettiği, gıptayla baktığı bir konum haline geldi. 31 Mart sonrası da en büyük projemiz Menderes’imizi her alanda İzmir’in merkezi yapmak olacak. Güzel ilçemizi spor alanında, turizm alanında, ticaret alanında, tarım alanında İzmir’in merkezi haline getireceğiz.

4- Hobileriniz nelerdir?

Hobilere ayıracak bir vaktiniz olmuyor, sevdanız olunca. Benim de sevdam Menderes. Menderes için büyük bir aşkla, büyük bir sevdayla gecemizi, gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Çünkü Menderes bizim ailemiz ve ailemizin mutluluğu, huzuru için canla, başla gece, gündüz demeden görevimizin başındayız.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

AstraZeneca, uzaya ilaç gönderimi üzerine çalışmak için Center for Advancement of Science in Space (Uzayda Bilimin Gelişme Merkezi) işbirliğiyle 1 Mayıs’ta yörüngedeki...

Ay küçülüyor. Ay neden küçülüyor? Ay ne kadar küçüldü ve küçülmeye devam edecek mi? Tüm bu soruların cevabı haberimizde...

NASA'nın Hubble Uzay Teleskobu ile 16 yılda çektiği inanılmaz galaksi kümeleri fotoğrafı.

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi NASA'nın, 2024 yılına kadar Ay’a ilk kez bir kadın astronot göndermeyi planladığı belirtildi.

İsviçre merkezli Algordanza şirketi, hayatını kaybeden yakınlarınızın küllerini elmasa dönüştürüyor. Bu elmasların ismi ise 'Anı Elmasları (Memorial Diamonds).

İnsanlık dünya dışı yaşam araştırmalarında hangi seviyede? Evren'de yalnız mıyız? Dünya üzerinde ve gezegenimizin yörüngesinde kaç tane teleskop var? Uzay araştırmalar...

Japon bilim insanları, Hayabusa2 uzay aracının asteroide bomba atarak yapay bir krater oluşturduğunu açıkladılar.

Yazarlar
Website Security Test