Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Küçükbay A.Ş.’nin büyük acısı

20.5.2016
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye Kosova Rumeli Derneği’nin önde gelen isimlerinden ve İzmir Gıda Çarşısı’nın sevilen işadamlarından Hüseyin Acırgan geçirdiği ani rahatsızlığın ardından vefat etti

Acı haber, semt pazarında başlayan dostlukla 33 yıldır bayiliğini yaptığı Küçükbay Ailesi’n de büyük üzüntü yaşattırken, sevenlerini yasa boğdu.

Semt pazarında doğan 33 yıllık dostluk

Ticaret hayatına erkek kardeşi Rıfat Acırgan ile birlikte atılan Hüseyin Acırgan, 1974 yılında semt pazarında edindikleri tecrübe ile işleri büyüttü. Babalarından miras aldıkları dürüstlük anlayışıyla hareket ederek sektörde emin adımlarla ilerleyen Acırgan Gıda, aynı ilkelerle ilerleyerek büyüttükleri şirketleriyle Orkide’nin en köklü bayilerinden birisini oluşturdu. Semt pazarlarında Küçükbay A.Ş. ürünlerini satarak başladıkları gıda toptancılığı ile kendi şirketlerini büyütürken Orkide’nin gelişimine de katkı da bulundu. 1983 yılından bu yana Küçükbay A.Ş.’nin bünyesindeki bütün ürünleri satmaya başlayan Acırgan Gıda, Orkide markalı ürünlerle başladığı ticaret hayatında 33 yıldır başarı sağladı.

Kosova Rumeli Derneği 2. Başkanı olan Hüseyin Acırgan, Uluslararası Balkan Federasyonu, BATÜDER Balkan Türk İş Dünyası, Balkan Sağlık ve Sağlık Turizmini Geliştirme Dernekleri Yönetim Kurulu Üyeliklerine sahip. Acırgan’ın ayrıca Ticaret Borsası Meclis Üyeliği bulunuyor.

Küçükbay A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, “Acırgan, sadece bayimiz değil, aynı zamanda ailemizden biriydi. 30 yılı aşkın dostluğumuz bulunan Hüseyin Acırgan’ın zamansız vefatı hepimizi derinden sarstı. Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine dost ve akrabalarına Allah’tan sabırlar niyaz ediyorum. Mekanı cennet olsun” dedi.

Uluslararası Balkan Federasyonu Başkanı Ekrem Selimler ise Acırgan’ın zamansız kaybını, “Ülkemiz yararına erken bir kayıp, üzüntümüz sonsuz” ifadesiyle açıkladı.

Acırgan, Mücella Acırgan ile evli Onur ve Özge isimli iki evlat ve iki torun sahibiydi. Hüseyin Acırgan’ın cenazesi 20 Mayıs 2016 Cuma günü (bugün) Yenişehir Tepecik Camii’nde kılınacak öğle namazını takiben Işıkkent Aile Kabristanı’nda defnedilecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

20’nci yılında İstanbul markasını merkezine alan MARKA Konferansı, İstanbul’un sadece bugününü konuşmayı değil geleceği için çözüm üretmeyi de hedefliyor.

Türkiye’de İnternet tabanlı hizmet sunan yerli şirketlerin yaşadığı rekabet sorunları dönem dönem TELKODER tarafından ortaya konan rapor ve çözüm önerileriyle gündeme ...

Pivot Point Türkiye saç kesim eğitmeni Sinan Ergün’den Türkiye’de en çok tercih edilen “Saç Kesim Teknikleri” hakkında bilgi verdi. Türk kuaförlerin en çok kullandığı ...

Bereketin ve bolluğun sembolü olan nar sofralarınızı renklendiriyor. Sayısız faydası bulunan, kış mevsimin en lezzetli meyvesi nar ile tatlı tuzlu birçok tarif hazırla...

Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün...

İngiltere'nin Sussex bölgesinde deniz üzerinde dans eden sığırcık sürüsünün oluşturduğu görüntüler beğeni topladı.

Kansızlık ve idrar yolu enfeksiyonu gibi tanılarla tedavi gören 5 yaşındaki Nur Melek Kaymaz’ın 20 günde 2.5 kilo alması acı gerçeği ortaya çıkardı.

Yazarlar
Website Security Test