Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Külot kot modası külot jeans modası nedir

30.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Külot kot modası külot jeans modası nedir? Ssense adlı internet sitesinin astronomik bir rakamla satışa sunduğu külot kot önümüzdeki yazın modası mı olacak?

Külot kot modası külot jeans modası nedir? Ssense adlı internet sitesinin astronomik bir rakamla satışa sunduğu külot kot önümüzdeki yazın modası mı olacak?

Ssense adlı günlük giyim satış mağazası külot kot ya da külot jeans olarak adlandırabileceğimiz bu ürünü tam 305 dolara yani yaklaşık olarak 1.700 Türk Lirasına satıyor.   

 

Külot kot, şirketin internet sitesinde iç çamaşırı olarak değil, denim yani jeans veya kot olarak Türkçeleştirebileceğimiz şekilde sokakta giyilebilecek bir ürün olarak satışa sunulmuş vaziyette. 

Külot Jeans, Ssense satış sitesinde taşlanmış, lacivert, %100 pamuk, ithal ürün olarak tanımlanmış. 

Önümüz yaz, 2019 yaz sezonunda sokaklarda bu yeni moda külot jeans kot şortlarla dolaşan genç bayanları görürsek şaşırmayalım. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Sağlıklı ve nitelikli çocuk ve gençlerin yetişmesi için 30 yıldır okul dışı eğitim kampları düzenleyen Geleceğin Yıldızları’nın 2020 yaz programı hazır.

Türkiye’de yaptığı kuşak araştırmalarıyla dikkat çeken ve bu konuda ilklere imza atan Evrim Kuran, ikinci kitabı olan ''Z: Bir Kuşağı Anlamak''ta Türkiye’nin bilinen v...

Kadınların seks sırasında yaptıkları hatalar nelerdir? Erkekler kadar kadınların da dikkat etmesi gereken birçok unsur cinsel ilişki sırasında da büyük önem taşıyor. K...

Sosyal medyada düğün salonuna uçarak giren gelinin görüntüleri kullanıcıların beğenisini topladı.

20’nci yılında İstanbul markasını merkezine alan MARKA Konferansı, İstanbul’un sadece bugününü konuşmayı değil geleceği için çözüm üretmeyi de hedefliyor.

Türkiye’de İnternet tabanlı hizmet sunan yerli şirketlerin yaşadığı rekabet sorunları dönem dönem TELKODER tarafından ortaya konan rapor ve çözüm önerileriyle gündeme ...

Pivot Point Türkiye saç kesim eğitmeni Sinan Ergün’den Türkiye’de en çok tercih edilen “Saç Kesim Teknikleri” hakkında bilgi verdi. Türk kuaförlerin en çok kullandığı ...

Yazarlar
Website Security Test