Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Avrasya Sağlık Zirvesi 16 Ekim'de İzmir'de

3.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Herkes için Acil Sağlık Derneği (HİASD), Türkiye’nin ilk Sağlık 4.0 Zirvesini 16 Ekim Çarşamba günü İzmir’de gerçekleştirecek.

“Tehdit Değil Umut” teması ile organize edilen Avrasya Sağlık 4.0 Zirvesi, 16 Ekim 2019 Çarşamba tarihinde İzmir Ticaret Odası’nda ve ücretsiz katılımla tüm gün sürecek.

Gelişen teknolojinin sağlık alanında da önemli ilerlemeler yaşattığını belirten HİASD yetkilileri, zirveye aralarında Yaşar Holding CEO'su Dr. Mehmet Aktaş, TARKEM kurucusu Uğur Yüce, Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. İsa Durmaz, ABD California Santa Clara Vadisi Sağlık ve Hastane Sistemi Başhekimi Dr. Jeffrey Arnold, Ferronordic Ticari Direktörü Onur Gücüm, Başkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Recep Akdur, EMOT Hastanesi Kurucusu Prof.Dr. Sait Ada, Tarım Ekonomisi Derneği Başkanı Prof. Dr.Tayfun Özkaya, ESOGÜ Öğretim Üyesi Prof.Dr.Gaye Usluer, Endüstriyel Tasarımcı Dr.Gül Çiçek Zengin Bintaş, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Öğretim Üyesi Dr. Erkut Erol, Acil Hekimi Dr.Gülten Kara ve ACC Yöneticisi – Psikolog Yasemin Karaçay gibi profesyonel isimlerin katılacağını söyledi.

HİASD yetkilileri zirveye ilişkin şu bilgileri verdi: “ Dernek olarak sağlık 4.0 olarak adlandırılan, sağlık alanını, sağlık profesyonellerinin farklı bir yolculukla ve gelecekle ilgili düşüncelerini bir platformda buluşturup duyurmayı amaçlıyoruz. Avrasya Sağlık 4.0 Zirvesi’nde; 7/24 olan sağlık hizmeti coğrafi mekandan bağımsız olduğunda neler bizi bekliyor? Sağlık 4.0 ile yaşlanmamızın önüne geçilebilir mi? 20 yıl sonra karşılaşacağınız bir hastalığı şimdiden öğrenmeye ne kadar hazırız? Sağlık 4.0 ile sağlıkta hizmet sunan profesyonellere olan ihtiyaç azalıyor mu? gibi birçok soruya yanıt aranacak. Katılımcı olmak isteyenler “www.futurehealthsummit.org” adresinden kayıt yaptırılabilir”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Özlem Özyılmaz, vajina daraltma ameliyatı hakkında bilgilendirdi.

Böbreklerini değiş tokuş yaptılar, böbrek hastası eşlerine yeni bir hayatın kapılarını açtılar.

Milas İlçe Sağlık Müdürlüğü, ''Türkiye Viral Hepatit Önleme ve Kontrol Programı'' kapsamında kuaför, berber ve güzellik salonlarında çalışanları eğitime çağırıyor.

Beyin anevrizmalarının “Akım çevirici stent” ile tedavisi sonrasında hastaların yüzde 5-10’unda görülen beyin kanamasının nedenini buldular.

Kısırlık yani infertilite sorununun ortaya çıkmasında yanlış kanının aksine erkek faktörü de kadın kadar etkili rol oynuyor.

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü. Tütün ve ürünleri; neden oldukları önemli sağlık sorunlarına ve her yıl yüzbinlerce erken ölüme yol açmasına rağmen tüketilmeye de...

9 Şubat Dünya Sigara Bırakma Günü kapsamında herkesin sigarayı bırakabileceğini vurgulayan İzmir Özel Can Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Arzu İzmir, ''Sigara ...

Yazarlar
Website Security Test