Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ameliyatı canlı yayında yapacak

3.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

2 bin 300’e yakın cerrahın katılacağı IFSO 2019 Obezite ve Metabolik Cerrahi adlı kongrede canlı ameliyat yapılacak. Türkiye’den tek Türk cerrahın katılacağı kongrede canlı yayınla Madrid’e bağlanılacak.

3-7 Eylül 2019 tarihlerinde İspanya'nın başkenti Madrid şehrinde 24.kez düzenlenecek olan IFSO 2019 Obezite ve Metabolik Cerrahi adlı kongreye dünyanın her yerinden 2 bin 300 e yakın obezite ve metabolik cerrahları katılacak.


Bugün saat 16.30’da Prof. Dr. Alper Çelik’in yapacağı “Şeker Ameliyatı” ile İstanbul'dan canlı yayınla Madrid'e bağlanılacak Prof. Dr. Alper Çelik, tüm dünyaya canlı yayında "Metabolik Cerrahi" ile ilgili tüm bilgileri aktaracak.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Böbreklerini değiş tokuş yaptılar, böbrek hastası eşlerine yeni bir hayatın kapılarını açtılar.

Milas İlçe Sağlık Müdürlüğü, ''Türkiye Viral Hepatit Önleme ve Kontrol Programı'' kapsamında kuaför, berber ve güzellik salonlarında çalışanları eğitime çağırıyor.

Beyin anevrizmalarının “Akım çevirici stent” ile tedavisi sonrasında hastaların yüzde 5-10’unda görülen beyin kanamasının nedenini buldular.

Kısırlık yani infertilite sorununun ortaya çıkmasında yanlış kanının aksine erkek faktörü de kadın kadar etkili rol oynuyor.

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü. Tütün ve ürünleri; neden oldukları önemli sağlık sorunlarına ve her yıl yüzbinlerce erken ölüme yol açmasına rağmen tüketilmeye de...

9 Şubat Dünya Sigara Bırakma Günü kapsamında herkesin sigarayı bırakabileceğini vurgulayan İzmir Özel Can Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Arzu İzmir, ''Sigara ...

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) verilerine göre her yıl 4,9 milyon kişinin, sigara nedeniyle oluşan hastalıklar yüzünden yaşamı sona eriyor.

Yazarlar
Website Security Test