Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Snapchat'in yeni özelliği 'Lens Explorer'

12.7.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Snapchat'e yeni bir özellik geldi. Lens Explorer ile kendi filtrenizi yaratın ve başkalarının filtrelerine ulaşın.

Instagram'ın uygulamaya story özelliği getirmesiyle Snapchat'in tabiri caizse pabucu dama atıldı. Bu düşüşten kurtulmanın yollarını arayan Snapchat de sıradışı bir özellik getirmek zorunda. Lens Explorer adlı özelliği getiren Snapchat bakalım story paylaşımında tahtını Instagram'dan geri alabilecek mi? Peki Lens Explorer nedir? Uygulamadaki en büyük özellik tabiki Snapchat Lens idi. Bu video filtreleri, artırılmış gerçekliğin ilk örnekleri, ile geniş kitleler Snapchat'i kullanıyordu. Snapchat Lens Studio ile kullanıcılar kendi filtrelerini dahi oluşturmaya başlamıştı. Lens Explorer ile her Snapchat kullanıcısının geliştirdiği filtrelere ulaşabilirsiniz ve kendi yaptığınız filtreleri de tüm Snapchat topluluğuna yayınlayabilirsiniz. 

Yapılan filtreleri kullanmak için 'hikayeler' içindeyken Snap'ler üzerinde parmağınızı kaydırmanız yeterli. Ayrıca bu linkteki(https://lensstudio.snapchat.com/lenses siteden kullanıcıların yaptığı filtrelere ulaşabilirsiniz. Lens Explorer özelliği tabiki her uygulamada ve özellikte olduğu gibi önce iOS'lara daha sonra Android'lere gelecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türkiye, baş döndürücü bir teknolojik gelişmelerin yaşandığı son 28 yılda gerçekleşen teknolojik devrimde, acaba hak ettiği yeri alamadı mı? Dünya Ekonomik Forumu'nu...

Facebook Messenger'ın arayüzü değişti.

BP, Shell ve Equinor bir blockchain projesi üzerinde çalışıyor.

Yurtdışından yolcu beraberi getirilen cihaz imei kayıt harcı rakamında artış. Yurt dışından yolcu beraberinde getirilen telefonların kullanım izin harcı 170 TL’den 500...

İnternet kullanıcılarının korkulu rüyası, Adil Kullanım Kotası (AKK), ne zaman kalkacak?

Apple CEO'su Tim Cook'tan Türkiye'deki Apple ürünlerinin satışı hakkında açıklama.

Google Pixel 3 Türkiye'de satışa sunulacak mı? Fiyatı ne olacak? iPhone X, iPhone xs, Samsung s9, ve Samsung Note 9 karşısında fiyat performans olarak ne kadar avantajlı?

Yazarlar
Website Security Test