Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Arabaları şeffaflaştırıp, önünüzdeki arabanın arkasını da gösteren sistem 'Valeo XtraVue'

12.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Valeo XtraVue sistemi, önünüzdeki aracı şeffaflaştırıp o aracın arkasında da ne olduğunu size gösteren bir kamera sistemi.

Valeo XtraVue adlı bir kamera sistemi tanıtıldı. Sistem, önünüzde bir araç varsa o aracı şeffaflaştırıp onun da arkasında ne olduğunu görmenizi sağlayacak. Bu sistemle sadece önünüzdeki aracı değil önünüzdeki aracın arkasını da görmeniz mümkün.

Ancak bu sistemin sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi için Valeo XtraVue kameraları sadece sizin aracınızda olmamalı. Trafikte dolaşımdaki tüm araçlar aynı ekipman ve yazılıma sahip olmak zorunda. Prototip olan bu sistem henüz hiçbir trafikte kullanılmadı.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müzik platformu Spotify çöktü mü? Spotfiy neden açılmıyor? Spotify neden hata veriyor? Facebook hesabıyla giriş yapanlarda mı sorun var? Spotify hatası Facebook yüzünd...

Dünyanın en ünlü fast food zincirlerinden biri olan KFC'nin oyun konsolu ürettiği haberi gündemde. KFC'nin bunu parodi bir ürün olarak gösterdiği de iddia ediliyor.

Merakla beklenen Sony'nin yeni oyun konsolu Play Station 5 tanıtıldı. Play Station 5'in tasarımı ve özellikleri dışında Türkiye'de konuşulduğu bir diğer konusu da verg...

Türkiye’nin dijital oyun mağazası Oyunfor.com, oyun ve oyun içerikleriyle ilgili satışlarla ilgili Nisan verilerini paylaştı.

Avustralya'da bilim insanları dünyada şu ana kadar ölçülmüş en hızlı internet bağlantısını yaptılar. Kırılan hız rekoru 42.2 terabit ile dünya gündemine oturdu.

Siber güvenlik kuruluşu ESET, parolaları tarih sahnesinden silmek için teknoloji devlerinin bir ittifak oluşturduğuna dikkat çekti, ancak parolalar konusunda henüz gev...

Epic Games, PlayStation 5'te çalışan dokuz dakikalık bir demo yayınlayarak video oyunu grafiklerinin gelecekte nasıl görüneceği hakkında ilk gerçek ipuçlarını sundu.

Yazarlar
Website Security Test