Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Apple iPhone SE 2 yi mi açıklayacak

25.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Apple'ın 25 Mart 2019 tarihinde Türkiye Saati ile saat 18:00'de gerçekleştireceği tanıtım etkinliğindeki sürprizi iPhone SE2 mi olacak?

Apple'ın 25 Mart 2019 tarihinde Türkiye Saati ile saat 18:00'de gerçekleştireceği etkinlikteki sürprizi iPhone SE2 mi olacak?   

Apple'ın 25 Mart 2019 tarihinde yani bu akşam saat 18:00'de gerçekleştireceği etkinlikte, Netflix ve Amazon'a rakip olacak televizyon ve dizi platformunun duyurusunu yapabileceği öne sürüldü.

California Cupertino'daki Apple Parkta düzenlenecek tanıtım için gönderilen davetiyelerde daha öncekilerde olduğu gibi toplantının içeriğine dair ayrıntı verilmedi.

Ancak davetiyelerde Apple logosunun altında "It's show time" (Gösteri zamanı) yazması, şirketin bir süredir üzerinde çalıştığı belirtilen televizyon hizmetinin duyurusunu yapacağı beklentisi oluştu.

Apple'ın resmi Twitter hesabından paylaşılan mesajda "Gösteri zamanı. 25 Mart saat 10.00'da (TSİ 18.00) gözünüz bizde olsun" deniyor.

Ancak özellikle efsanevi iPhone kasası olan iPhone 5, 5S ve iPhone SE kasasının hayranları bu akşam uzun süredir merakla bekledikleri iPhone SE2'nin lansamanının yapılabileceğini öne sürüyorlar. 

Apple'ın 25 Mart 2019 tarihinde Türkiye Saati ile saat 18:00'de gerçekleştireceği etkinlikteki sürprizi iPhone SE2 mi olacak?

Minimum düzeyde iPhone XS'ın özelliklerine sahip olması beklenen iPhone SE2 Apple A12 Bionic chipseti ile satışa çıkabilir.

iPhone X'deki gibi çentikli bir ekran ile piyasaya sürülmesi beklenen iPhone SE2'nin 4.7 inçlik bir ekrana sahip olması ve tek el ile kolaylıkla kullanılabilmesi bekleniyor.  

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ozan

27.03.2019 - 01:30
İnşallah bu kasa telefona portre modu yaparlar ve fiyatında uygun olmasını bekliyoruzz
Diğer Haberler

Microsoft Teknoloji Merkezi'nin açılışı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç ve Microsoft Türkiy...

Huawei Ark OS işletim sistemi ekran görüntüleri

Eğer daha verimli enerji kaynaklarına geçilip, sistemlerin verimi artırılmazsa 2025 yılında dünya çapında üretilen enerjinin yüzde 20’si veri merkezlerinde kullanılacak

Huawei Trump'a karşı işte yeni işletim sistemi : Huawei Ark OS

Çin'in büyük şehirlerinde tam otomatik ve akıllı `drone´larla kapıya teslimat kargo hizmeti başladı.

Google'ın ardından diğer birçok teknoloji devi de Huawei ile bağlarını kopardığını açıkladı. Ticaret savaşlarındaki teknoloji

Google'dan Google Haberler (News) ile ilgili açıklama geldi. Google, teknik bir sorundan dolayı yeni haberlerin yayınlanmadığını söyledi.

Yazarlar
Website Security Test