Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Instagram'da DM'den ses kaydı yollanabilecek

11.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Instagram'da DM (Direkt Mesaj) bölümünden ses kaydı yollanabilecek. Instagram DM ses kaydı yollama. Yeni özellik: Walkie Talkie.

Instagram DM (Direkt Mesaj) bölümünden ses kaydı yollanabilecek. Artık Instagram'da da Whatsapp'ta olduğu gibi ses kaydı yollanabilecek.

Instagram, yeni bir özelliği olan ''Walkie Talkie'' ile direkt mesaj (DM) bölümünden ses kaydı yollanabileceğini duyurdu. Yeni özellik walkie talkie'yi kullanmak için kullanıcıların Instagram uygulamasını güncellemesi gerekiyor. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ercan yalçın

28.01.2019 - 09:21
Ses kayit
Diğer Haberler

Rus, Amerikalı ve İsviçreli bilim insanları kuantum bilgisayar ile yaptıkları bir deneyle zamanı geri almayı başardıklarını açıkladılar.

Risk ve fırsatlarla dolu kripto para sektöründe yatırımcıların çok dikkatli olması gerekiyor.

Momo ‘meydan okuması’ olarak bilinen ve yaklaşık bir yıldır çeşitli ülkelerde görülen olay internette panik ve histeri yarattı.

Sosyal medyada ve internet sitelerindeki ''sahte tık'' nasıl yapılıyor? İşte bot hesapların nasıl yönetildiğini gösteren video.

Apple, Netflix'e yayın platformunda rakip olmaya geliyor.

Hepsiburada ile İzmir’de Dijital Dönüşüm Seferberliği. Anadolu şehirlerini adım adım gezen Hepsiburada, İzmir’de düzenlediği E-Ticaret Zirvesi’nde İzmir ve çevresindek...

Teknoloji gelişmeye devam ederken, bilişim yoluyla işlenen suçlarda da artış yaşanıyor. Ülkemizde siber zorbalık giderek yaygınlaşırken, aynı zamanda önemli bir sosyal...

Yazarlar
Website Security Test