Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Serdar Ortaç Gürcistan'da çırılçıplak soyuldu

20.1.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Serdar Ortaç, Gürcistan'da çırılçıplak soyuldu. Konser vermek üzere gittiği Gürcistan'da MS hastalığı için kullandığı ilaçlar nedeniyle ülkeye alınmayan ünlü şarkıcı, kendisinin çırılçıplak soyulduğu bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

 

video

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, konser vermek üzere gittiği Gürcistan'da MS hastalığı için kullandığı ilaçlar nedeniyle zor anlar yaşadı. Kendisinin çırılçıplak soyulduğu bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Ortaç, videoda "Böyle soydular beni işte. MS İlacı yanımda diye. Gürcistan'a bak. Gürcistan'a geliyorsanız, beni seviyorsanız, eğer bir parça seviyorsanız adım atmayın buraya. Eğer beni seviyorsanız Gürcistan'a gitmeyin. Böyle birşey görmedim" dedi.

İlaçlarının reçetesini gösterdiği halde polisin kendisine inanmadığını şu şekilde açıkladı: 

"Bu da ilaçlarımın reçetesi yanımda olmasına rağmen inanmadı Gürcistan polisi"

Daha sonra paylaştığı bu videoyu sosyal medya  hesabından silen Serdar Ortaç Gürcistan'a giriş yapabildiğini belirten bir mesaj daha paylaştı. 

Serdar Ortaç'ın yaptığı daha sonra yine sosyal medya üzerinden "Gürcistan'ın suçu yok, benim aptallığım, keşke İstanbul'da ilaçlarımı içip buraya ilaçsız gelseydim!" şeklinde bir açıklama yaptı.

Serdar Ortaç'ın Gürcistan ile ilgili yaptığı son açıklama şu şekilde: 

"Bir daha Gürcistana gelmem dediğim için bana kızmışlar. Havaalanına iner inmez odaya sokulup üstümü soydular, ben de sinirden öyle söyledim, ilaçlarıma da el koydular şimdi ilaçlarımı da içemiyorum hala buradayım, bir de konsere çıkacağım şimdi ben sinirlenmeyeyim de kim sinirlensin. Ben MS hastasıyım 24 saat ilaçlarım yanımda, reçeteleri raporları her şeyi yanımda, ona rağmen böyle olunca kızdım, biraz düşününce diyorum ki elbette Gürcistan'ın suçu yok, benim aptallığım, keşke İstanbul'da ilaçlarımı içip buraya ilaçsız gelseydim!" 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Game of Thrones'un final sezonu başladı. ‘Unforgettable Croatia’ (Unutulmaz Hırvatistan) isimli bir tur şirketi, Game of Thrones'un finalinde ''Demir Taht''a kimin otu...

Game Of Thrones 8. ve final sezonu başladı. Game of Thrones hayranı bir iş arkadaşınız işe gelmedi mi? Sebebi Westerositis hastalığı olabilir.

Game of Thrones'ta Demir Taht'a kim oturacak? Game of Thrones'un 8. ve final sezonu yarın başlıyor.

Rock şarkıcısı Kıraç'tan ilginç bir İngilizce eğitim yorumu geldi.

Ünlü Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun dövmesi sosyal medyada patladı. Sıla yaptırdığı dövmede, ''Siz aşktan n'anlarsınız bayım?'' yazıyor.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, İsrail'de büyük bir konser verdi.

Türkücü Nihat Doğan, İstanbul ve Ankara'da konser vermeyecek iddiaları için konuştu.

Yazarlar
Website Security Test