Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yeşil lojistik yöneticisi olmak isteyenlere Avrupa Birliği Projesinden Eğitim

25.10.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Lojistiğin doğaya ve çevreye yaptığı zararlı etkileri, yeşil lojistik konusunda eğitim vererek engellemeyi ve sektörde “Yeşil Lojistik Yöneticileri” yetiştirmeyi amaçlayan AB Erasmus Plus programı kapsamında yürütülen Log in Green projesi Hitit Üniversitesi koordinatörlüğünde devam ediyor.

Bu bağlamda, yeşil lojistik konusunda eğitimin ve farkındalığın sağlanması amacıyla, LOG-IN-GREEN projesinde, Ulusal raporlar, Yeşil Lojistik Kitabı, Uzaktan Eğitim Modülleri, Animasyonlarla Eğitim Modülleri, Yeterlilikler Dosyası, hazırlandığı belirtiliyor. Gençlerin yeşil lojistik yöneticileri olarak eğitilmeleri için bu eğitim materyallerini kullanarak, bu sektörde kolayca iş bulmaları amaçlanıyor.

Türkiye’den Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesinin de ortak olduğu, projenin diğer ortak kuruluşları arasında, Türkiye’den Erbil Proje ve Planart yer alırken; İspanya’dan Salamanca Üniversitesi, Slovenya’dan Ljubljana Üniversitesi ve Avusturya’dan Cosgroup yer almaktadır.

Yeşil lojistik yöneticisi olmak isteyenlerin aşağıdaki linklerden katılarak, Log in Green Projesinin eğitim paketinden yararlanabileceği belirtiliyor.

"www.log-in-green.org"

Youtube kanalı için tıklayın.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından lisans öğrencilerine yönelik başlatılan C Stajyer Araştırma Burs Programı’ndan (STAR), üç Yaşar Ün...

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin (İEÜ) 14 öğrencisi, TÜBİTAK’ın gençleri Ar-Ge faaliyetlerine yönlendirmek ve bilimsel çalışmalara teşvik etmek amacıyla başlattığı Stajy...

Bilim Kurulu Üyesi Dr. Kayıpmaz, EGİKAD ile buluşarak, “2021 yılı sonunda yerli aşılar kullanılabilecek”açıklamasında bulundu.

Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi Lojistik Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yiğit Kazançoğlu ve Araştırma Görevlisi Yeşim Deniz Özkan Özen’in makaleleri, uluslarara...

Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Arzu Cılasun Kunduracı’nın, yaşlıların yaşam alanlarını mimari bakış açısıyla ele aldığı projesi, TÜBİTAK’tan dest...

Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencileri, im2020 İçmimarlık Öğrencileri Proje Yarışması’na damga vurdu.

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ), birçok alanda başarı çıtasını yükseltti.

Yazarlar
Website Security Test