Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

2020'nin en başarılısı ALOSBİ

22.12.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Aliağa Kimya İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ), Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından verilen Ege Bölgesi Mükemmellik ve Yılın Başarılı Ekibi Ödülleri yarışmasında, Altın Ödülü aldı.

KalDer İzmir Şubesi tarafından 20.si düzenlenen, Ege Bölgesi Mükemmellik ve Yılın Başarılı Ekibi Ödülleri sahiplerini buldu. Yılın Başarılı Ekibi Ödülleri kapsamında 7 firma 7 ekip ile yarıştı. Ödül jürisinin değerlendirmesi sonucunda kamu kategorisinde altın ödülün sahibi Aliağa Kimya İhtisas ve Karma OSB Müdürlüğü oldu. ALOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Tezcan “Türkiye’deki 346 organize sanayi bölgesi içerisinde ilk ve tek olarak bu ödülü almaya hak kazandık. Sektöre öncülük etmeye ve emsalsiz olmaya önem veriyor, hep bu bilinçle hareket ediyoruz” dedi.

“Toplumsal fayda için çalışıyoruz”
ALOSBİ'nin kuruluş aşamasından bu yana sanayicilikte daha modern ve ileri bir model anlayışıyla yola çıktıklarını söyleyen Tezcan “İlk günden beri istihdamı, dış ticareti, yenilikçi ürünleri ile ülke ekonomisinde ve global pazarda söz sahibi sanayi kuruluşlarını bünyesinde barındıran, dünya markası bir üretim merkezi olmak için çalışıyoruz. Ama bunu yaparken sadece bizler değil tüm ALOSBİ tek yürek olarak çalışıyor. Fabrikalarımızdaki işçilerimiz, sanayicilerimiz, hepimiz tek bir ekip olmayı başardık. Öyle bir ekip ki her birimiz diğerinin tamamlayıcısı. Bu güzel sonuç işte bu ekibin başarısıdır” dedi. Tezcan, sanayiciler olarak toplumsal fayda sağlamanın ülke ekonomisi için öneminin farkında olduklarını belirterek “Ekibimize ve paydaşlarımıza değer katmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Kazandığımız ödülün tüm kurumlar için ilham verici olmasını dilerim” dedi.

“Esas ödül kazanımlardır”
Kalite bilincinin ve mükemmellik modelinin işletmelerde yaygınlaştırılması için çalışmalarını sürdüren KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Senem Kılıç “Pandemi döneminde yaşanan tüm zorluklara rağmen süreç başarıyla tamamlandı ve sonuçlar belli oldu. Bu süreçte esas ödül kalite yolculuğundaki kazanımlardır. Özveriyle çalışan değerlendiricilere, ödül yürütme kurulu üyelerine emeği geçen herkese ve tüm katılımcı firmalara teşekkür ederim” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

SOCAR AVIATION, Adnan Menderes Havalimanı’nda yakıt teminini kendi tesisinden yapmaya başladı.

Ekonomi dünyasındaki ve şirketlerdeki son gelişmeleri, ŞİRKET GÖZLEMİ bölümümüzde okurlarımız için derledik.

Arçelik, Top 150 Impact Companies listesine 13’üncü sırada girmeyi başardı

Pirelli'nin İzmit'teki üretim tesisi, atıkların tamamını geri dönüştürüyor.

Gözlem Gazetesi olarak şirket dünyasının güncel gelişmelerini okurlarınızın ilgisine sunuyoruz.

Rüzgâr enerjisi sektörü yüksek mühendislik ürünü dijital akıllı teknolojilerinin dünyada ilk ve en hızlı şekilde hayata geçirildiği sektörlerin başında geliyor. Türkiy...

Türk sanayinin çınarlarından olan DYO, 1954’ten bu yana boya sektöründe yer almanın haklı gururunu yaşıyor. “Bilim, Birlik, Başarı”ya olan inancı ile ilkleri gerçekleş...

Yazarlar
Website Security Test