Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Unifree yatırımlarını, istihdam ve gelecek hedeflerini anlatacak

4.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Unifree, İstanbul Havalimanı’nın açılışından bu yana yaptığı yatırımları, istihdam ve gelecek dönem hedeflerini anlatacak.

Türkiye'nin lider dünyanın ise 56 bin metrekareyle en büyük toplam duty free perakende alanına sahip şirketi Unifree, bir basın toplantısı düzenleyerek İstanbul Havalimanı’nın açılışından bu yana gerçekleştirdiği yatırımları, istihdam ve gelecek dönem hedeflerini anlatacak.

Unifree CEO’su Ali Şenher’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek toplantıda 2019 yılında milliyetlere göre yapılan alışveriş hacmi, İstanbul Havalimanı’nın Unifree yatırımları ile birlikte dünyanın en lüks perakende markaları için nasıl bir cazibe merkezi olduğu ve yurtdışından İstanbul Havalimanı’na sadece alışveriş için gelen yolcular hakkında bilgi paylaşımında bulunulacak.

Unifree'nin basın toplantısı 19 Aralık 2019 Perşembe tarihinde Beşiktaş'taki Swissotel, Mimoza Salonu'nda saat 9.30'da başlayacak.

Basın toplantısı programı:
Saat : 09.30 – 10.00 – Kayıt, Karşılama ve Kahvaltı
10.00 – 11.00 – Basın Toplantısı
11.00 – 11.15 – Soru & Yanıt

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

ING Türkiye, 2020 yılının ilk yarısına dair konsolide finansal sonuçlarını açıkladı. Bu dönemde konsolide sermaye yeterlilik oranı yüzde 24.23 olarak gerçekleşen ING T...

Yorglass, 2019 yılında yüzde 17 büyüyerek sektörün üzerinde büyüme gerçekleştirdi. İhtiyaca göre ürün geliştirerek öne çıktıklarını söyleyen Yorglass CEO’su Semavi Yor...

Türkiye İş Bankası üst yönetiminde gerçekleşen değişiklik ile Sezgin Yılmaz ve Serkan Uğraş Kaygalak Genel Müdür Yardımcılığı görevlerine atandı.

EMA Enerji A.Ş, Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni yatırımının temellerini attı.

Milli Piyango özelleştirilerek, 10 yıllığına Demirören-Sisal (İtalyan) ortaklığına geçmişti. Milli Piyango'ya eklenen ''Casino'' oyunları ile şans oyunlarında yeni bir...

Son zamanlarda tartışma konusu haline gelen İstanbul Sözleşmesi'ne sahip çıkan şirket sayısı her geçen gün artıyor. Son olarak süt ve süt ürünleri markası Eker, yazılı...

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, planlı bakım, onarım ve revizyon çalışmaları nedeniyle üretime ara verileceğini açıkladı.

Yazarlar
Website Security Test