Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

The Banker’dan İş Bankası’na 'Yılın Bankası' ödülü

3.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye’de Yılın Bankası’ ödülünü İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Gamze Yalçın aldı.

Türkiye İş Bankası, bankacılık sektörünün önde gelen uluslararası yayınları arasında yer alan The Banker dergisi tarafından ‘Türkiye’de Yılın Bankası’ ödülüne layık görüldü. İş Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, bankanın bu ödülü almasında güçlü finansal performansı ile dijitalleşme ve inovasyon alanında başlattığı inisiyatiflerle yenilikçi hizmet anlayışını sürdürmesi etkili oldu. Ödülü, Londra’da düzenlenen törende İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Gamze Yalçın aldı.

Verilen bilgiye göre, konsolide aktif büyüklüğünü Eylül 2019 itibarıyla 526.3 milyar TL’ye yükselten İş Bankası, aynı dönemde ekonomiye toplam 396.1 milyar TL 0düzeyinde destek sağladı. Konsolide mevduat hacmini 269.9 milyar TL’ye çıkaran ve mevduatta da özel bankalar arasındaki liderliğini sürdüren banka, öz kaynak büyüklüğünü bu yılın üçüncü çeyreği itibarıyla 61.2 milyar TL’ye yükseltti.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

ING Türkiye, ING İnovasyon Merkezi kapsamında MVP 1.0 ve daha ileri aşama girişimleri kabul ettiği bu program ile start-up’lara eğitim, mentorluk ve networking desteği...

5 yıl önce genç kadın girişimci Bilge Altınmakas Özgenoğlu tarafından kurulan Bilge Çiftliği, bu kez İzmir’de ilk kez şarküteri cafe konseptiyle şube açtı. Doğal gıda ...

Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, bu yıl 50’incisi düzenlenen Davos Zirvesi’nde iş dünyası liderlerine Koç Topluluğu’ndaki dijital dönüşümü anlattı.

Online sipariş devi Glovo, Türkiye'den çekilme kararı almıştı. Glovo birkaç gündür kullanıcılarına hoşçakal e-postası gönderiyor.

Arkas Holding bünyesindeki Arkas Otomotiv ve Volcar, Volvo Car Turkey Excellence Awards 2019 (Bayi Mükemmellik Ödülleri 2019)’a damgasını vurdu. Başkanlık Ödülü dahil ...

Folkart Academy’de ileri seviye tiyatro eğitim verilen Özel Yetenek Sınıfı seçmeleri için ön kayıtlar başladı. Ön kayıtlar www.folkartakademi.com adresinden yapılacak.

Glovo Türkiye pazarından çekildiğini açıkladı. Sektörün diğer bir devi Getir ise Glovo'nun işsiz kalan kuryelerine talip oldu.

Yazarlar
Website Security Test