Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Loda Mobilya’dan İzmir’e ikinci büyük yatırım

2.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir’de 2. mağazasını açmaya hazırlanan Loda Mobilya, yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla konsept mağazacılıkta çıtayı yükseltiyor.

Çağdaş ev dekorasyon anlayışının en önemli temsilcilerinden Loda, kalite ve yeni nesil tasarım çizgisiyle Türk mobilya sektöründe farklı bir noktada konumlanıyor. Birçok ülkeye yaptığı ihracatlar ile yurt dışında da adından söz ettiren Loda Mobilya, yurt içinde konsept mağazalarıyla hizmet vermeyi sürdürüyor. Yeni dönem trendler ve teknolojiye uyumlu mağazalarıyla tüketicinin beğenisini kazanan Loda Mobilya, Alsancak’ta yer alacak ikinci mağazasını İzmirlilerle buluşmaya hazırlanıyor.

İzmir’e yaptıkları ikinci yatırımla ilgili değerlendirmelerde bulunan Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; “20 yıllık tecrübe ve kalitemizi Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırma hedefiyle yenilenme çalışmalarına devam ediyoruz. En son Bursa mağazamızda büyük bir yatırıma imza atmıştık. Şimdi ise İzmir’in en önemli lokasyonlarından Alsancak’ta ikinci bir mağaza daha açtık. Modern çizgilerin ve fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu mağazada; yatak odalarından, yemek odalarına, koltuk takımlarından mobilya aksesuarlarına kadar tüm ürün grupları yer alıyor. Amacımız kişilerin kendilerini ifade edebilecekleri mutlu yaşam alanları oluşturmalarını sağlayacak tüm argümanların bir arada olduğu ana merkez yaratmaktı. Bunu başardığımız için çok mutluyum. mağazamızın konsept ve modern showroom anlayışına özgün bir vizyon kazandırdığı kanaatindeyiz. Çünkü her şeyi, kişilerin evlerinin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabileceği fonksiyonel bir alan sunmaktan öteye taşıdık. Mağazamızın iç dizaynından koleksiyonlarımızın stylingine kadar tüm adımlar büyük bir titizlikle hazırlandı. Dolayısıyla İzmir mağazamızın sektöre getireceği yeniliklerin yanı sıra kazandırdığı prestiji de çok önemli buluyoruz. Bu çalışmanın Loda Mobilya markası altında yapılıyor olması da ayrı bir gurur kaynağıdır” dedi.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürüttük
Tüm süreçlerin değişen müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzerine kurguladıklarının altını çizen Loda Mobilya Ege Bölge Bayisi Can Serçe; “Öncelikle imza attığı tasarımlar ve yatırımlarla sektörde farklı bir noktada konumlanan Loda Mobilya ile ikinci kez bir araya gelmenin ve iş birliği içinde olmanın mutluluğunu ifade etmek isterim. Şöyle ki, bizi ikinci kez bir araya getiren temel prensip, bu işe olan bakış açımızın ortak olmasıdır. Biz tasarım yönüyle öne çıkan üretimden satış sonrası hizmetlere kadar entegre hizmet sunan bir anlayışı kabul ediyoruz. Loda Mobilya ile kimyamızın tutması bu sebeptendir. Biz yönetimde yakaladığımız kimyayı sahada da göstermek amacıyla yüksek standartlarda konsept bir mağaza yarattık. Bin çeşit kumaş ve 50'ye yakın renk alternatifinin yanı sıra, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikasıyla farklı bir deneyim sunacağımıza inanıyorum” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

ING Türkiye, 2020 yılının ilk yarısına dair konsolide finansal sonuçlarını açıkladı. Bu dönemde konsolide sermaye yeterlilik oranı yüzde 24.23 olarak gerçekleşen ING T...

Yorglass, 2019 yılında yüzde 17 büyüyerek sektörün üzerinde büyüme gerçekleştirdi. İhtiyaca göre ürün geliştirerek öne çıktıklarını söyleyen Yorglass CEO’su Semavi Yor...

Türkiye İş Bankası üst yönetiminde gerçekleşen değişiklik ile Sezgin Yılmaz ve Serkan Uğraş Kaygalak Genel Müdür Yardımcılığı görevlerine atandı.

EMA Enerji A.Ş, Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni yatırımının temellerini attı.

Milli Piyango özelleştirilerek, 10 yıllığına Demirören-Sisal (İtalyan) ortaklığına geçmişti. Milli Piyango'ya eklenen ''Casino'' oyunları ile şans oyunlarında yeni bir...

Son zamanlarda tartışma konusu haline gelen İstanbul Sözleşmesi'ne sahip çıkan şirket sayısı her geçen gün artıyor. Son olarak süt ve süt ürünleri markası Eker, yazılı...

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, planlı bakım, onarım ve revizyon çalışmaları nedeniyle üretime ara verileceğini açıkladı.

Yazarlar
Website Security Test