Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Pınar Su ve İçecek yeni ürünlerini Anuga Fuarı'nda tanıttı

11.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye’nin su ihracatının yaklaşık yüzde 15‘ini tek başına yapan Pınar Su ve İçecek, yeni ürünlerini Anuga Gıda Fuarı’nda tanıttı.

Türkiye’nin ilk geri dönüşümsüz ambalajlı su markası olarak hayatımıza giren Pınar Su ve İçecek, Anuga Gıda Fuarı’nda yeni fonksiyonel içecek ürünlerini ilk kez tüketiciler ile buluşturdu. Fuar boyunca Pınar Frii, Soğuk Çay, Gazoz, Pınar Su ve Pınar Gazlı Su ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Dünya’nın en büyük gıda ve içecek fuarlarından biri olan Anuga Fuarı’nda yer alan Pınar Su ve İçecek standına ziyaretçiler yoğun ilgi gösterirken, Pınar’ın ürünleri ile ilgili hem bilgi alma hem de ürünleri deneme fırsatı buldular. 5-9 Ekim 2019 tarihleri arasında Almanya'nın Köln kentinde gerçekleşen fuarda Pınar Su ve İçecek, yeni fonksiyonel içecekleri “Yeni Nesil Yaşam Pınarım” ürünlerini, Pınar Frii, Soğuk Çay, Gazoz, Pınar Su ve Pınar Gazlı Su’yu ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

20’den fazla ülkeye ihracat yaptıklarını ve Türkiye su ihracatının yaklaşık yüzde 15’ini tek başlarına gerçekleştirdiklerini belirten Pınar Su ve İçecek Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu, “Sağlıklı yaşam trendinin yükselmesiyle daha düşük şeker oranına sahip, daha düşük kalorili, beslenmeyi destekleyen ürünlere ilgi artıyor. Fonksiyonel içecekler, özellikle dünya üzerinde yoğun yaşam temposu ve çalışan kişilerin tercihi olarak en yüksek büyüme potansiyeline sahip ürünler olarak görülüyor. Toplam satışlarımızın %11’ini yurtdışı pazarlara yapıyoruz. Üretmeye başladığımız katma değerli içecek ürün çeşitleriyle başta aktif olduğu ülkeler olmak üzere tüm dünyada yeni pazarlara giriş yapmayı hedefliyoruz. Yeni fonksiyonel içecekler “Yeni Nesil Yaşam Pınarım’’ ürünlerimiz ile birlikte Pınar Frii, Soğuk Çay, Gazoz, Pınar Gazlı Su ve Pınar Su çeşitleriyle ihracattaki başarımızı artırarak devam ettirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Her yıl birbirinden farklı deniz araçları etkinliklerine sahne olan ülkemizde bu yıl düzenlenen CNR Yacth Festival çıtayı çok yükselterek sektörde kalitenin tartışılma...

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yeni açılan Hilltown Karşıyaka AVM büyük bir şölenle açıldı. Peki Hilltown Karşıyaka AVM'de hangi restoranlar ve mağazalar var?

Türkiye İş Bankası’nın iştiraki Softtech tarafından geliştirilen “İmeceMobil” uygulaması ile çiftçiler, ihtiyaç duydukları birçok bilgiye dijital ortamda ulaşabilecekler.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), “SMS ile Vergi” ürününü hayata geçirdi. TEB, daha önce devreye aldığı ve Türkiye’nin önde gelen kuruluşları tarafından hızı ve kolaylığı se...

Bidroom bugün Avrupa'da seyahatin geleceğini tanımlayan seyahat ve yaşam tarzı markalarıyla yeni ortaklıkları duyurdu.

KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunan Tam Faktoring, 35. şubesini Diyarbakır’da açtı.

Mercedes-Benz Türk, 1-2 Aralık tarihlerinde düzenlediği ilk Hack.İstanbul etkinliği ve 2019’a girilirken çalışanları ile birlikte çektiği ''Yılbaşı'' filmi ile iki kat...

Yazarlar
Website Security Test