Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Pınar Su ve İçecek yeni ürünlerini Anuga Fuarı'nda tanıttı

11.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye’nin su ihracatının yaklaşık yüzde 15‘ini tek başına yapan Pınar Su ve İçecek, yeni ürünlerini Anuga Gıda Fuarı’nda tanıttı.

Türkiye’nin ilk geri dönüşümsüz ambalajlı su markası olarak hayatımıza giren Pınar Su ve İçecek, Anuga Gıda Fuarı’nda yeni fonksiyonel içecek ürünlerini ilk kez tüketiciler ile buluşturdu. Fuar boyunca Pınar Frii, Soğuk Çay, Gazoz, Pınar Su ve Pınar Gazlı Su ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Dünya’nın en büyük gıda ve içecek fuarlarından biri olan Anuga Fuarı’nda yer alan Pınar Su ve İçecek standına ziyaretçiler yoğun ilgi gösterirken, Pınar’ın ürünleri ile ilgili hem bilgi alma hem de ürünleri deneme fırsatı buldular. 5-9 Ekim 2019 tarihleri arasında Almanya'nın Köln kentinde gerçekleşen fuarda Pınar Su ve İçecek, yeni fonksiyonel içecekleri “Yeni Nesil Yaşam Pınarım” ürünlerini, Pınar Frii, Soğuk Çay, Gazoz, Pınar Su ve Pınar Gazlı Su’yu ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

20’den fazla ülkeye ihracat yaptıklarını ve Türkiye su ihracatının yaklaşık yüzde 15’ini tek başlarına gerçekleştirdiklerini belirten Pınar Su ve İçecek Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu, “Sağlıklı yaşam trendinin yükselmesiyle daha düşük şeker oranına sahip, daha düşük kalorili, beslenmeyi destekleyen ürünlere ilgi artıyor. Fonksiyonel içecekler, özellikle dünya üzerinde yoğun yaşam temposu ve çalışan kişilerin tercihi olarak en yüksek büyüme potansiyeline sahip ürünler olarak görülüyor. Toplam satışlarımızın %11’ini yurtdışı pazarlara yapıyoruz. Üretmeye başladığımız katma değerli içecek ürün çeşitleriyle başta aktif olduğu ülkeler olmak üzere tüm dünyada yeni pazarlara giriş yapmayı hedefliyoruz. Yeni fonksiyonel içecekler “Yeni Nesil Yaşam Pınarım’’ ürünlerimiz ile birlikte Pınar Frii, Soğuk Çay, Gazoz, Pınar Gazlı Su ve Pınar Su çeşitleriyle ihracattaki başarımızı artırarak devam ettirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Bilal Saygılı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

2000 yılından sonra doğan Z kuşağı hakkında bilgi veren Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, Z Kuşağı'nın tercihlerini yorumladı.

Turkcell kurumlara sunduğu özel koruma çözümleri ve yüzden fazla siber güvenlik uzmanıyla kesintisiz hizmet sunuyor.

Yüzde 75’inin internet kullanıcısı olduğu ülkemizde şirketlerin dijital dünyada var olabilmeleri, hedef kitlelerine ulaşabilmeleri ve ürünlerini tanıtabilmeleri bu dön...

Cargill Türkiye, ülkemiz koronavirüsle mücadele ederken gıda krizi yaşanmaması için tarlada canla başla çalışmaya devam eden çiftçilerle dayanışma içinde bulunan öncü ...

Corona salgınının etkilerinin alınan tedbirlerle azalmaya başlamasıyla birlikte ekonomide canlanma beklentisi de arttı; gözler yaz aylarına çevrildi.

Türk sanayicisinin güvenilir tedarikçisi olmayı sürdüren Petkim, 2020 yılının ilk çeyreğinde STAR Rafineri’nin sağladığı sinerjiyle toplam üretimini 2019 yılının aynı ...

Yazarlar
Website Security Test