Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

MAKTEK İzmir Fuarı'nda Norm Holding rüzgarı

11.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Makine ve imalat sanayisinin Ege bölgesindeki önemli üreticileri MAKTEK İzmir 2019 Fuarı’nda bir araya gelirken, Norm Holding bünyesinde faaliyet gösteren Nedu Kalıp ve NRM Mühendislik Makine firmaları büyük ilgi gördü.

Yurt içi ve yurt dışı fuarlara aktif katılım göstererek yeni pazarlara açılan Norm Holding, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. MAKTEK Fuarı’na iki firması Nedu Kalıp ve NRM Mühendislik ile katılım gösteren Norm Holding, dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerini standında ağırladı. Sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Norm Holding, kullandığı teknoloji sayesinde yeni bağlantılar elde ederek pazarda büyümeye devam ediyor.

Kalite odaklı üretim
55 ülkeden binin üzerinde iş insanın ve 13 ülkeden alım heyetinin katıldığı MAKTEK Fuarı’nda, bu yıl ilk kez “Döküm, Demir ve Çelik Teknolojileri” ve “Kalıp Teknolojileri” özel bölümleri bulunuyor. İki firmasıyla fuara katılan Norm Holding, en yeni teknolojileri fuar katılımcılarına sunarken ihracat odaklı yeni iş bağlantıları kuruyor. Yurt dışından gelen alım heyetlerinin büyük ilgi gösterdiği Nedu Kalıp ve NRM Mühendislik firmaları, üretimdeki kalite odaklı anlayışın uluslararası alanda bilinirliğini gösteriyor.

Bakandan açılış
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından açılışı yapılan MAKTEK Fuarı’nda CNC ve universal talaşlı imalat makinaları, sac işleme makinaları, kesici takımlar, takım tutucular, CAD/CAM, PLM yazılımları, ölçü aletleri, kalite kontrol cihaz ve ekipmanları, kaynak ve kesme ekipmanları, kaynak makinaları, yedek parça, ısıl işlem donanımları, taşıma sistemleri, yağlama ve soğutma sistemleri sergileniyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Bilal Saygılı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

2000 yılından sonra doğan Z kuşağı hakkında bilgi veren Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, Z Kuşağı'nın tercihlerini yorumladı.

Turkcell kurumlara sunduğu özel koruma çözümleri ve yüzden fazla siber güvenlik uzmanıyla kesintisiz hizmet sunuyor.

Yüzde 75’inin internet kullanıcısı olduğu ülkemizde şirketlerin dijital dünyada var olabilmeleri, hedef kitlelerine ulaşabilmeleri ve ürünlerini tanıtabilmeleri bu dön...

Cargill Türkiye, ülkemiz koronavirüsle mücadele ederken gıda krizi yaşanmaması için tarlada canla başla çalışmaya devam eden çiftçilerle dayanışma içinde bulunan öncü ...

Corona salgınının etkilerinin alınan tedbirlerle azalmaya başlamasıyla birlikte ekonomide canlanma beklentisi de arttı; gözler yaz aylarına çevrildi.

Türk sanayicisinin güvenilir tedarikçisi olmayı sürdüren Petkim, 2020 yılının ilk çeyreğinde STAR Rafineri’nin sağladığı sinerjiyle toplam üretimini 2019 yılının aynı ...

Yazarlar
Website Security Test