Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Careem’den üniversite öğrencileri için istihdam fırsatı

10.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ortadoğu bölgesinin araç çağırma, teslimat ve ödeme hizmetleriyle lider konumundaki uygulaması Careem, Türkiye’deki kullanıcılarıyla etkili bir iletişim köprüsü kurmak ve yeni istihdam yaratmak amacıyla çeşitli üniversitelere tanıtım turları düzenliyor.

Kullanıcılarıyla yüz yüze iletişim kurmanın önemine inandıklarını ve bu ziyaretlerle şirket personeli ile kullanıcı arasındaki ilişkiyi güçlendirmeyi amaçladıklarını vurgulayan Manna, “Tur kapsamında ayrıca istekli öğrencileri, Careem Türkiye’de “Careem Elçileri” olarak istihdam etmeyi amaçlıyoruz. Careem Elçisi olmak isteyen öğrencileri, programa başvuru yapmaya davet ediyoruz. Öğrenciler çeşitli mülakat aşamalarından geçerek seçiliyor. Tüm elçiler, Türkiye’de sarı ve turkuaz taksiler aracılığıyla hizmet veren Careem’in kullanıcıları ile ilişkilerini daha da geliştirmek için üniversitelere turlar düzenliyor. Manna, bu turlar sırasında, üniversite öğrencilerine şirket vizyonunu, misyonunu ve amaçlarını anlattıklarını söyledi.

Sahadaki Careem ekiplerinden uygulamalı eğitim alıyor, satıştan pazarlamaya, yönetim ve diğer konulara kadar şirket işlerinin her yönü hakkında iç görü ve deneyim kazanıyor. Her katılımcı, Careem’in vizyonu, iş modeli, stratejisi ve hizmetleri hakkında derinlemesine eğitim alıyor ve yeni edindikleri becerileri uygulayarak, başka gençlerin şirket hizmetlerinden faydalanabilmesine yardımcı olacak düzeye geliyor.” dedi.

Üniversite öğrencileri ve şirket arasında bağlantı kuran Careem Elçileri’nin Careem’in yüzünü oluşturduklarını aktaran Manna, “Eğitim vereceğimiz gençleri, üniversite mezuniyetlerine giden süreçte de destekleyeceğiz ve çalışma hayatına hazırlanmalarına yardımcı olacağız. Üniversite saha gezilerimiz arasında ilk olarak Yıldız Teknik Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi kampüsleri yer aldı. Careem, Türkiye pazarında faaliyete geçtiğinden beri, Türkiye’nin ulaşım sektörünün gelişmesine katkıda bulunuyor ve böylece herkese güvenli ve elverişli bir ulaştırma hizmeti sağlamak konusundaki istek ve kararlılığını kanıtlıyor. On binlerce Türk insanına istihdam yaratan Careem, Türkiye’deki insanların hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor.” diye konuştu.

Careem Kampüs programı ve üniversite elçileri hakkında daha fazla bilgi için https://careem.me/32bsPOisayfası ziyaret edilebilir.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Almanya’nın Köln kentinde 5-9 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen dünyanın en büyük gıda fuarlarından Anuga Gıda Fuarı, gıda sektörünün tüm paydaşlarını bir araya ...

6-8 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen 10. Türkiye Enerji Zirvesi gelecekteki alternatif yakıtların da tartışıldığı oturumlara sahne oldu.

Alman basını Volkswagen'ın Türkiye'ye yatırım kararı aldığı ve sonrasında Manisa'da kurmayı planladığı üretim fabrikasının kurulmasını ertelediğini yazdı.

Dünyanın en büyük restoran zinciri işletmecilerinden TFI TAB Gıda Yatırımları’nda gerçekleştirilen üst düzey atama ile şirketin CMO koltuğuna Sinan Ünal getirildi.

Mercedes-Benz’in Türkiye’de üretilen kamyon ve çekici modelleri, Ekim ayından yılsonuna kadar devam eden kampanya kapsamında 3 farklı kamu bankasından 500.000 TL ve 60...

Müşteri memnuniyetini ve taleplerini ön planda tutan İzmir Doğalgaz, Türkiye Finans Katılım Bankası ile birlikte yeni bir kampanya başlattı.

Promosyon sektörünün heyecanla beklediği PROMEXPO 2019, bu yıl da yeni bir rekora imza attı. 200’ü aşkın üretici ve ithalatçı firmanın binlerce ürününü görücüye çıkard...

Yazarlar
Website Security Test