Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Maydenim Sırbistan'a fabrika kuruyor

8.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Maydenim, Sırbistan'a 20 milyon liralık fabrika kuracak.

Sırbistan’da Jeanci, Aster, Tibet Moda, Tay Grup gibi devlerin ardından bu kez de Maydenim Tekstil üretim tesisi kuruyor.

20 milyon liralık yatırım sonrasında Sırbistan'da açılacak Maydenim tesisi, Eski Yugoslavya’dan kalma önemli bir ahşap üretim fabrikası. 20 yıldır kapalı kalan fabrikayı alarak 700 bin dolara yenileyen Maydenim’in ilk planda 90 kişiyi işe alacağı ifade ediliyor.

Dünya'nın haberine göre, Mali Zvornik Belediye Başkanı Zoran Jevtic, Ekim ayı sonuna kadar alınacak 90 kişilik bu personel ek yatırımlarla birlikte bir yılda 300’e çıkacağını, 2020 yılında ise 200 kişiyi daha işe alacağını ifade etti. 2012’de üretime başlayan İstanbul merkezli Maydenim’in Ünye’deki tesisinde 450’den fazla kişi istihdam ediliyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Her yıl birbirinden farklı deniz araçları etkinliklerine sahne olan ülkemizde bu yıl düzenlenen CNR Yacth Festival çıtayı çok yükselterek sektörde kalitenin tartışılma...

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yeni açılan Hilltown Karşıyaka AVM büyük bir şölenle açıldı. Peki Hilltown Karşıyaka AVM'de hangi restoranlar ve mağazalar var?

Türkiye İş Bankası’nın iştiraki Softtech tarafından geliştirilen “İmeceMobil” uygulaması ile çiftçiler, ihtiyaç duydukları birçok bilgiye dijital ortamda ulaşabilecekler.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), “SMS ile Vergi” ürününü hayata geçirdi. TEB, daha önce devreye aldığı ve Türkiye’nin önde gelen kuruluşları tarafından hızı ve kolaylığı se...

Bidroom bugün Avrupa'da seyahatin geleceğini tanımlayan seyahat ve yaşam tarzı markalarıyla yeni ortaklıkları duyurdu.

KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunan Tam Faktoring, 35. şubesini Diyarbakır’da açtı.

Mercedes-Benz Türk, 1-2 Aralık tarihlerinde düzenlediği ilk Hack.İstanbul etkinliği ve 2019’a girilirken çalışanları ile birlikte çektiği ''Yılbaşı'' filmi ile iki kat...

Yazarlar
Website Security Test