Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Türkiye’nin ilk online ödeme hizmet sağlayıcısı iPara tanıtıldı

1.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

KOBİ'lerin dijitalleşmesini desteklemek amacıyla, Türkiye Teknoloji Buluşmaları’na katılan iPara Satış Direktör Özgür Gerçek katılımcılara, Türkiye’nin ilk online ödeme hizmet sağlayıcısı iPara’yı anlattı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Vodafone iş birliğinde düzenlenen, "KOBİ'ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat" temasıyla gerçekleştirilen etkinliğin 6’incisinde Gerçek, Merter Özdemir’in moderatörlüğünde düzenlenen, Eticaret Merkezi Genel Müdürü Mehmet Erdemi ve Oplog İş Geliştirme Uzmanı Gizem Aygün ile birlikte “E-Ticarette Lojistik ve Ödeme Sistemleri Entegrasyonları” panelinde yer aldı.

Gerçek konuşmasında, “iPara olarak online satış süreçlerini kolaylaştıran ödeme çözümlerimizle, şirketleri dijital dünyada bir adım ileri taşıyoruz. Gider yönetiminde sunduğumuz çözümlerimiz, artan vadeyle azalan ve uygun komisyon oranlarımız ile müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Grup şirketlerimizle birlikte finansal ekosistemi tüm yönleriyle ele alarak, birbirini besleyen, geliştiren bir yapıda hizmet veriyoruz. iPara üye işyerlerimiz bir milyona yakın aktif ininal kullanıcımıza özel kampanyalar düzenleyebiliyor. Biz de bu kampanyalara pazarlama desteği veriyoruz. Bu sayede bireyler indirimli alışveriş yaparken, iPara üye iş yerleri ise hacimlerini büyütme fırsatı yakalıyor. Böylelikle hem bizimle çalışan paydaşlarımıza hem de bireysel kullanıcılarımıza fayda sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Türkiye Teknoloji Buluşmaları'nın, Trabzon, Antalya, Gaziantep, Balıkesir ve Eskişehir’in ardından altıncı etkinliği, TOBB’un himayesinde, Vodafone ve Akbank ana sponsorluğunda, Adana Ticaret Borsası, Adana Ticaret Odası ve Adana Sanayi Odası ev sahipliğinde, Adana’da gerçekleştirildi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Hilltown Karşıyaka AVM’nin açılışına Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak, Rönesans Gayrimenkul Proje Geliştirme Başkanı M...

CarrefourSA, ''Yeni Nesil Market'' anlayışını İzmir'in alışveriş merkezi Hilltown Karşıyaka'da Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu ve Hipermarketler Satış Genel Müdür Yard...

TEZMAKSAN 60 ülkeden 35 bini aşkın sektör profesyoneli ile satın almacının ziyaret ettiği MAKTEK İzmir’e katılarak iki yeni ürününü tanıttı.

DeFacto mağazası Norm Ender'in Mekanın Sahibi şarkısını markasına uyarlayarak yeni bir reklam yayınladı.

MediaMarkt, 10 yıl önce ilk mağazasını açtığı İzmir’de toplam 6 mağaza ve yaklaşık 13 bin metrekare satış alanına ulaştı.

Balın, arıların ve arıcılığın geleceği için sürdürülebilir projeler hayata geçiren Balparmak, Sürdürülebilir Gıda Zirvesi kapsamında düzenlenen Dünya Gıda Günü Ödüller...

''Çözüm Üretiriz'' misyonuyla yola çıkan Borusan Cat, geleneksel iş yapış modelini dijital teknolojilerle dönüştürüyor. Nesnelerin interneti (IoT), yapay zeka ve büyük...

Yazarlar
Website Security Test