Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Türkiye’nin ilk online ödeme hizmet sağlayıcısı iPara tanıtıldı

1.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

KOBİ'lerin dijitalleşmesini desteklemek amacıyla, Türkiye Teknoloji Buluşmaları’na katılan iPara Satış Direktör Özgür Gerçek katılımcılara, Türkiye’nin ilk online ödeme hizmet sağlayıcısı iPara’yı anlattı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Vodafone iş birliğinde düzenlenen, "KOBİ'ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat" temasıyla gerçekleştirilen etkinliğin 6’incisinde Gerçek, Merter Özdemir’in moderatörlüğünde düzenlenen, Eticaret Merkezi Genel Müdürü Mehmet Erdemi ve Oplog İş Geliştirme Uzmanı Gizem Aygün ile birlikte “E-Ticarette Lojistik ve Ödeme Sistemleri Entegrasyonları” panelinde yer aldı.

Gerçek konuşmasında, “iPara olarak online satış süreçlerini kolaylaştıran ödeme çözümlerimizle, şirketleri dijital dünyada bir adım ileri taşıyoruz. Gider yönetiminde sunduğumuz çözümlerimiz, artan vadeyle azalan ve uygun komisyon oranlarımız ile müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Grup şirketlerimizle birlikte finansal ekosistemi tüm yönleriyle ele alarak, birbirini besleyen, geliştiren bir yapıda hizmet veriyoruz. iPara üye işyerlerimiz bir milyona yakın aktif ininal kullanıcımıza özel kampanyalar düzenleyebiliyor. Biz de bu kampanyalara pazarlama desteği veriyoruz. Bu sayede bireyler indirimli alışveriş yaparken, iPara üye iş yerleri ise hacimlerini büyütme fırsatı yakalıyor. Böylelikle hem bizimle çalışan paydaşlarımıza hem de bireysel kullanıcılarımıza fayda sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Türkiye Teknoloji Buluşmaları'nın, Trabzon, Antalya, Gaziantep, Balıkesir ve Eskişehir’in ardından altıncı etkinliği, TOBB’un himayesinde, Vodafone ve Akbank ana sponsorluğunda, Adana Ticaret Borsası, Adana Ticaret Odası ve Adana Sanayi Odası ev sahipliğinde, Adana’da gerçekleştirildi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Yenilikçi markalara, start-uplara, iş ve sanat dünyasının önde gelen temsilcilerine ezberleri bozan formatıyla yer veren Avrupa’nın lider anti-konferansı Fifteen Secon...

Arkas Sanat Merkezi’nde Ara Güler Arşiv ve Araştırma Merkezi (AGAVAM) tarafından Ara Güler Müzesi iş birliğinde düzenlenen, Ara Güler Merhaba İzmir! sergisi 22 Şubat’t...

Türkiye ekonomisinde stratejik bir öneme sahip olan tarım sektörü, dış pazarlarda büyüme için hızlı bir arayışa girdi.

Çocukların yazdığı hikâyelerin arasından seçilerek oyunlaştırılan ve Zorlu Çocuk Tiyatrosu ile Zorlu Performans Sanatları Merkezi sahnesine taşınan ‘Bir Hayal Bir Oyun...

Akıllı fabrika teknolojileri ve 5G uygulama çözümleriyle dikkatleri üzerine çeken Tezmaksan, 122 ülkeden 78 bin sektör profesyonelini ağırlayacak olan Win Eurasia’ya a...

Emlak Katılım, Türkiye ekonomisinin önemli merkezlerinden İzmir’de şube açılışını gerçekleştirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), kurulan ve kapanan şirketler ocak ayı istatistiklerini açıkladı. TOBB'a göre şahıs şirketleri kapanma sayısı iki katına çıktı.

Yazarlar
Website Security Test