Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

SunExpress çalışanlarından İzmir orman yangını için bağış kampanyası

19.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

SunExpress’in çalışanları, Ağustos ayında İzmir’de meydana gelen orman yangınları nedeniyle zarar gören alanların tekrar ağaçlandırılması için İzmir Orman Bölge Müdürlüğü işbirliği ile kurum içi bağış kampanyası başlattı.

SunExpress’in Kurumsal Sosyal Sorumluk stratejisi çerçevesinde faaliyet gösteren ve gönüllü SunExpress çalışanlarından oluşan ‘Green Alliance İzmir’ ekibi, son dönemlerde İzmir’de yaşanan orman yangınlarının oluşturduğu hasarı gidermek amacı ile çalışmalara başladı. İzmir için başlatılan kurum içi bağış kampanyasının yanı sıra SunExpress üst yönetimi, çalışanların başlattığı bu kampanyayı desteklemek ve daha ileriye götürmek amacı ile önümüzdeki yıl İzmir’de gerçekleştirilmesi planlanan ‘SunExpress 30. yıl Hatıra Ormanı’ projesine start verdi. Konu ile ilgili Green Alliance İzmir ekibi sözcüsü Timur Can Koç (Kaptan), kampanya ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde başlattığımız fidan dikim kampanyası ile İzmir’de yaz boyunca oluşan hasarın giderilmesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Green Alliance İzmir ekibi olarak, daha yeşil bir dünya için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi. 

EM’den İzmir’e için büyük destek

Green Alliance İzmir ekibinin, geçtiğimiz günlerde İzmir’de meydana gelen orman yangınları nedeniyle zarar gören alanların tekrar ağaçlandırlması için İzmir Orman Bölge Müdürlüğü işbirliği ile kurum içi bağış kampanyası hılza sürüyor.
SunExpress üst yönetimi ise kampnaya desteklemek için önümüzdeki yıl İzmir’de SunExpress 30. yıl hatıra ormanı kurma kararı aldı. Üst yönetim kararıyla, Kurumsal Sosysal Sorumluk stratejisi çerçevesinde, Ankara’dan sonra önümüzdeki yıl İzmir’de SunExpress 30. yıl hatıra ormanı kurulacak.
İzmir’de Auğustos ayında yaklaşık 3 gün aralıksız süren orman yangınları nedenidyle yaklaşık 500 hektarlık alan küle dönmüştü. Eğer siz de bu bu yanan alanların tekrar ağaçlandırılmasını, çocuklarımıza daha yeşil bir dünya bırakmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey İzmir ORman Bölge Müdürülüğü’nün hesabını istediğiniz kadar bağışta bulabilirsiniz. 1 fidan bedebli 10 TL’dir.

Her şey daha yaşabilir, daha yeşil bir dünya için.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Bilal Saygılı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

2000 yılından sonra doğan Z kuşağı hakkında bilgi veren Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, Z Kuşağı'nın tercihlerini yorumladı.

Turkcell kurumlara sunduğu özel koruma çözümleri ve yüzden fazla siber güvenlik uzmanıyla kesintisiz hizmet sunuyor.

Yüzde 75’inin internet kullanıcısı olduğu ülkemizde şirketlerin dijital dünyada var olabilmeleri, hedef kitlelerine ulaşabilmeleri ve ürünlerini tanıtabilmeleri bu dön...

Cargill Türkiye, ülkemiz koronavirüsle mücadele ederken gıda krizi yaşanmaması için tarlada canla başla çalışmaya devam eden çiftçilerle dayanışma içinde bulunan öncü ...

Corona salgınının etkilerinin alınan tedbirlerle azalmaya başlamasıyla birlikte ekonomide canlanma beklentisi de arttı; gözler yaz aylarına çevrildi.

Türk sanayicisinin güvenilir tedarikçisi olmayı sürdüren Petkim, 2020 yılının ilk çeyreğinde STAR Rafineri’nin sağladığı sinerjiyle toplam üretimini 2019 yılının aynı ...

Yazarlar
Website Security Test