Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

SunExpress çalışanlarından İzmir orman yangını için bağış kampanyası

19.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

SunExpress’in çalışanları, Ağustos ayında İzmir’de meydana gelen orman yangınları nedeniyle zarar gören alanların tekrar ağaçlandırılması için İzmir Orman Bölge Müdürlüğü işbirliği ile kurum içi bağış kampanyası başlattı.

SunExpress’in Kurumsal Sosyal Sorumluk stratejisi çerçevesinde faaliyet gösteren ve gönüllü SunExpress çalışanlarından oluşan ‘Green Alliance İzmir’ ekibi, son dönemlerde İzmir’de yaşanan orman yangınlarının oluşturduğu hasarı gidermek amacı ile çalışmalara başladı. İzmir için başlatılan kurum içi bağış kampanyasının yanı sıra SunExpress üst yönetimi, çalışanların başlattığı bu kampanyayı desteklemek ve daha ileriye götürmek amacı ile önümüzdeki yıl İzmir’de gerçekleştirilmesi planlanan ‘SunExpress 30. yıl Hatıra Ormanı’ projesine start verdi. Konu ile ilgili Green Alliance İzmir ekibi sözcüsü Timur Can Koç (Kaptan), kampanya ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde başlattığımız fidan dikim kampanyası ile İzmir’de yaz boyunca oluşan hasarın giderilmesine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Green Alliance İzmir ekibi olarak, daha yeşil bir dünya için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi. 

EM’den İzmir’e için büyük destek

Green Alliance İzmir ekibinin, geçtiğimiz günlerde İzmir’de meydana gelen orman yangınları nedeniyle zarar gören alanların tekrar ağaçlandırlması için İzmir Orman Bölge Müdürlüğü işbirliği ile kurum içi bağış kampanyası hılza sürüyor.
SunExpress üst yönetimi ise kampnaya desteklemek için önümüzdeki yıl İzmir’de SunExpress 30. yıl hatıra ormanı kurma kararı aldı. Üst yönetim kararıyla, Kurumsal Sosysal Sorumluk stratejisi çerçevesinde, Ankara’dan sonra önümüzdeki yıl İzmir’de SunExpress 30. yıl hatıra ormanı kurulacak.
İzmir’de Auğustos ayında yaklaşık 3 gün aralıksız süren orman yangınları nedenidyle yaklaşık 500 hektarlık alan küle dönmüştü. Eğer siz de bu bu yanan alanların tekrar ağaçlandırılmasını, çocuklarımıza daha yeşil bir dünya bırakmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey İzmir ORman Bölge Müdürülüğü’nün hesabını istediğiniz kadar bağışta bulabilirsiniz. 1 fidan bedebli 10 TL’dir.

Her şey daha yaşabilir, daha yeşil bir dünya için.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Her yıl birbirinden farklı deniz araçları etkinliklerine sahne olan ülkemizde bu yıl düzenlenen CNR Yacth Festival çıtayı çok yükselterek sektörde kalitenin tartışılma...

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yeni açılan Hilltown Karşıyaka AVM büyük bir şölenle açıldı. Peki Hilltown Karşıyaka AVM'de hangi restoranlar ve mağazalar var?

Türkiye İş Bankası’nın iştiraki Softtech tarafından geliştirilen “İmeceMobil” uygulaması ile çiftçiler, ihtiyaç duydukları birçok bilgiye dijital ortamda ulaşabilecekler.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), “SMS ile Vergi” ürününü hayata geçirdi. TEB, daha önce devreye aldığı ve Türkiye’nin önde gelen kuruluşları tarafından hızı ve kolaylığı se...

Bidroom bugün Avrupa'da seyahatin geleceğini tanımlayan seyahat ve yaşam tarzı markalarıyla yeni ortaklıkları duyurdu.

KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler sunan Tam Faktoring, 35. şubesini Diyarbakır’da açtı.

Mercedes-Benz Türk, 1-2 Aralık tarihlerinde düzenlediği ilk Hack.İstanbul etkinliği ve 2019’a girilirken çalışanları ile birlikte çektiği ''Yılbaşı'' filmi ile iki kat...

Yazarlar
Website Security Test