Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ford’dan Arkas Otomotiv’e ödül!

2.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ford Motor Company tarafından her yıl düzenlenen, tüm Ford bayilerinin müşteri memnuniyeti, satış ve satış sonrası hizmet kalitesinin değerlendirildiği Ford Başkanlık Ödülleri, Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç ve Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç’un da katıldığı törenle sahiplerini buldu.

13 yıldır Ford’un temsilciliğini yürüten Arkas Otomotiv İzmir, “The Chairmans’s Award 2018” ödülünün sahibi oldu. Ödülü Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu Arkas Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Can Yıldırım’a takdim etti.

Ödül töreni sonrası değerlendirme yapan Can Yıldırım,’’ Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin bu ödülle karşılık bulması bizi çok mutlu etti. 2019 yılında da müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi satış ve satış sonrasında artarak devam edecek’’ dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İş Bankası, Brand Finance tarafından hazırlanan "Banking 500 2019" raporunda dünyanın marka gücü en yüksek 10 bankasından biri oldu ve ardından bir reklam paylaştı.

Pazarlamanın reddedilen kardeşi konumundaki halkla ilişkiler (PR), Türkiye’de internet medyasının kitle iletişim aracı olmaya başladığı 1997 yılından itibaren hızlı bi...

Tonlarca muhteşem yaratıcı fikirleriniz var ve gerçekten, sonunda yeni işinizi kuruyorsunuz. Yeni kitabınızı çıkartıyorsunuz ya da mevcut şirketinizde yeni bir hizmet ...

Koç Holding’in 55. Olağan Genel Kurulu, Koç Ailesi, Koç Holding üst yönetimi ve hissedarların katılımıyla 21 Mart Perşembe günü Nakkaştepe’deki Holding merkezinde gerç...

Bu yıl 8’ncisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde ekonomide değişen dengeler ve global ölçekli sorunlar masaya yatırıldı.

Tüpraş 59. Genel Kurul Toplantısı, 20 Mart 2019 tarihinde Körfez Kocaeli’ndeki şirket merkezinde yapıldı.

Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu, Dünya Su Günü’nün önemine dikkat çekerek, her bir damla suyun sorumluluğunu alarak yatırımlarına yön verdiklerini belirtti.

Yazarlar
Website Security Test