Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

VakıfBank'tan müjde: Kredi faizleri indirildi

21.2.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

VakıfBank, konut, taşıt ve ihtiyaç kredilerinde faiz indirimine gittiğini duyurdu.

VakıfBank'tan kredi çekeceklere müjde. Banka, faiz oranlarını düşürdüğünü açıkladı. VakıfBank'ın açıkladığına göre, 1,5 milyon TL’ye kadar olan konut kredilerinde aylık faiz oranını yüzde 1,63’ten indirerek yüzde 1,49 yaptı.

Taşıt kredilerindeki faiz oranını ise yüzde 1,55'e indirdi. Önceki oran 1,72 idi. Bireysel ihtiyaç kredisinde ise aylık yüzde 1,77'ten, yüzde 1,59’a indiridi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İş Bankası, Brand Finance tarafından hazırlanan "Banking 500 2019" raporunda dünyanın marka gücü en yüksek 10 bankasından biri oldu ve ardından bir reklam paylaştı.

Pazarlamanın reddedilen kardeşi konumundaki halkla ilişkiler (PR), Türkiye’de internet medyasının kitle iletişim aracı olmaya başladığı 1997 yılından itibaren hızlı bi...

Tonlarca muhteşem yaratıcı fikirleriniz var ve gerçekten, sonunda yeni işinizi kuruyorsunuz. Yeni kitabınızı çıkartıyorsunuz ya da mevcut şirketinizde yeni bir hizmet ...

Koç Holding’in 55. Olağan Genel Kurulu, Koç Ailesi, Koç Holding üst yönetimi ve hissedarların katılımıyla 21 Mart Perşembe günü Nakkaştepe’deki Holding merkezinde gerç...

Bu yıl 8’ncisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde ekonomide değişen dengeler ve global ölçekli sorunlar masaya yatırıldı.

Tüpraş 59. Genel Kurul Toplantısı, 20 Mart 2019 tarihinde Körfez Kocaeli’ndeki şirket merkezinde yapıldı.

Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu, Dünya Su Günü’nün önemine dikkat çekerek, her bir damla suyun sorumluluğunu alarak yatırımlarına yön verdiklerini belirtti.

Yazarlar
Website Security Test