Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

GESİFED kurumsal kapasite geliştirme projesi Aydın’da

17.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu Üyeleri Aydın'da yer alan Aydın Genç İşadamları Derneği (AYGİAD), Aydın Girişimci Kadınlar Derneği (AGİKAD) ve Söke Genç İşadamları Derneği (SÖGİAD) üyeleri ile “GESİFED Bölge Kalkınması için Kurum Kapasitesini Geliştiriyor” Projesi kapsamında bir araya geldi.

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA)’dan teknik destek almaya hak kazanan projenin çalışmalarını yürüten GESİFED toplantı kapsamında; mevcut durum analizi, beklentiler, hedefler, gelecek vizyonu ve proje amacı konularında üyeleri ile interaktif bir çalışma gerçekleştirdi.

“Güçlü Kurum Güçlü Ege” sloganı ile projeye başladıklarını belirten Federasyon Başkanı Av. Aysun NALBANT, federasyon olarak üyesi oldukları Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) hakkında, katılanlara bilgiler verdi.
Aynı zamanda Aydın ili sorunlarının federasyon yönetim kurulu üyeleri ile paylaşıldığı toplantıda; AYGİAD Yön.Krl.Bşk. Mehmet ÖZTAŞ ve SÖGİAD Yön.Krl.Bşk. Bilal ÜLKER, Federasyon desteği ile AYDIN da, Büyük Menderes ve Jeotermal Enerji konularında etkinlik ve proje çalışmaları yapılması önerisinde bulundular. Yine bir diğer üye dernek AGİKAD Yön.Krl. Bşk. Emel UŞAKLI ise bu konularda bir çalışmanın yararlı olacağını belirtirken aynı zamanda 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı haftasında AYDIN da büyük ve görkemli bir Ulusal Egemenlik kutlamasına, AYGİAD ile birlikte hazırlandıkları müjdesini verdi.

GESİFED Yön.Krl.Bşk. Aysun NALBANT ve beraberindeki federasyon yön.krl.üyeleri, AYDIN da üye derneklerimizin önderliği ile detaylandırılacak tüm etkinliklerde derneklerimizin yanında ve destekçisi olacaklarını belirttiler.
AYDIN toplantısında, Büyük Menderes ve Jeotermal Enerji konularında kamuoyunda farkındalık yaratacak çalışmalara başlanması konusunda karar alındı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Yıl boyunca çalışıp yazın tatil yapmak isteyenler şimdiden kolları sıvadı. Yapılan seyahat planlamalarında en önemli konu başlığını ise nasıl ucuza bilet alırım sorusu...

GoDaddy, Girişimcilik Haftası’nın kutlandığı Mart ayı için girişimciler ve kendi işini kurmak isteyenler için altı öneri paylaştı.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) maliyetlerini düşürmek ve nakit akışlarını düzenlemek amacıyla Finansal Kurumlar Birliği nezdinde Faktoring sektörü tarafında...

Geçtiğimiz yıl Philippinler’de SafeRun IV motosiklet yarışmasında 100 – 115cc sınıfında 1 LT ile 129.87 km giderek en az yakıt tüketimine sahip motosiklet olduğunu kan...

Harvena markası ile Zeytin Dostu Derneğinin düzenlediği 12. Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması’nın yıldızı olan ve en başarılı zeytinyağlarına verilen Premium K...

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde 2 ödüle layık görülen, Alman Tasarım Ödülü sahibi Folkart Blu ve Folkart Hills projeleri peyzaj uygulamalarıyla yeni ödüller kazandı.

Yönetim ve işletme sorunlarını çözerek, yeni fırsatları tespit eden ve firmalara hedeflerine ulaşmada danışmanlık hizmeti veren Us Değer Yönetimi Platformu A.Ş. kurucu...

Yazarlar
Website Security Test