Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İnciraltı Planı için Ankara'da önemli toplantı

13.10.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İnciraltı’nın yeniden planlanması ile ilgili olarak devam eden hareketli süreçte yeni gelişme yaşandı. Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri ile İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Balçova Belediyesi yetkilileri bir zirvede buluştu.

İzmir’in kronik sorunlarından biri olan İnciraltı’nın planlanması ile ilgili olarak Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri ile İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Balçova Belediyesi yetkilileri zirvede buluştu. Zirvede kurumlar arası işbirliği kararı alındı.

Egedesonsöz'ün haberine göre, Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Genel Müdürü Mehmet Ali Kahraman, İzmir Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanı Cem Gedeş, İzmir Büyükşehir Belediyesi İmar’dan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Suphi Şahin ile Balçova Belediyesi yetkilileri katıldı.

Büyükşehir ve Balçova yetkililerinin çekincelerini ilettiği zirvede planlamada birlikte hareket etmek kararı alındı. Kurumlar arası işbirliği yapılması kararı alınan toplantıda Büyükşehir Belediyesi ve Balçova Belediyesi’nin konu ile ilgili ortak çalışma yürüteceği aktarıldı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Emlak, Çevre Temizlik Vergisi 2020 yılı ikinci taksit ödemelerini yapmak isteyen vatandaşlar Konak Belediyesi web sitesi üzerinden sadece TC kimlik numaralarını kullan...

Menemen Belediyesi'nde yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen Başkan Serdar Aksoy, suçlamaları reddetti.

Koronavirüsle mücadele çalışmaları kapsamında başlatılan HES Kodu-İzmirim Kart eşleştirme işlemi sürüyor. Son tarih 30 Kasım.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gürpınar Su Ürünleri Hali’nde balıkçı esnafıyla bir araya geldi. Esnafla sohbet eden İmamoğlu, İstanbul’daki, bula...

İzmir Büyükşehir Belediyesi evinde Koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gören, karantinasında olan ve ihtiyacı olduğunu bildiren hastalara yemek dağıtıyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, şehir içi toplu ulaşımda kullanılan elektronik kartların HES kodlarıyla eşleştirilmesi zorunluluğu nedeniyle, 65 yaş üstündekilerle, engel...

Karabağlar Belediyesi, İçişleri Bakanlığı’nın koronavirüs salgınına önlem amacıyla yayınladığı son genelge doğrultusunda tüm kültür, sanat, eğitim ve spor etkinlikleri...

Yazarlar
Website Security Test