Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Balkan Göçmenlerinden Kayalar’a ziyaret

17.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Gürkan Altıntaş ve yönetimi Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ı ziyaret etti.

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği (İzmir Bal-Göç) Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Abdurrahim Nursoy ve İzmir Bal-Göç Menderes Şube Başkanı Gürkan Altıntaş ile dernek yönetimi Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ı ziyaret etti.

Başkan Kayalar’a teşekkür

Ziyarette birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunulurken, Menderes’te yaşayan Balkan göçmenlerinin sesi olduğu için Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’a dernek üyeleri adına dernek başkanı Abdurrahim Nursoy teşekkür etti.

Hizmetlerimiz sürecek

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Ocak ayında gerçekleşen olağan genel kurulda yeniden İzmir Bal-Göç Başkanlığı’na seçilen Abdurrahim Nursoy ve yönetimini kutluyor, ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Menderes’imizde de başta Bulgaristan Türkü kardeşlerimiz olmak üzere Balkanların her noktasından ilçemize göç etmiş vatandaşlarımız yaşamakta. Menderes Belediyesi olarak herkesin sesi, herkesin belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde onların da sesi oluyoruz. Balkan göçmeni kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Konak Belediyesi, Koronavirüs salgının yaşandığı günlerde ihtiyacı olan vatandaşların yanında yer almaya devam ediyor. Oluşturulan Mobil Mutfak ile her gün şehrin fark...

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin aileler için 400 lira nakit para desteği başladı. İBB ilk gün 15 bin 576 ailenin hesabına 400'er Türk Lirası yatırdı.

Geçtiğimiz günlerde tutulacak günlükle İzmir kamuoyunun devamlı haberdar edileceğinin bilgisini veren Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, haftanın ilk gününde açıklamal...

İzmir'de dar gelirli ailelere İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan gıda yardım kolilerine 1 kilogram kavurma da ekledi. Başkan Tunç Soyer, uygulamanın hem ha...

Boş kalan Konak meydanında İzmir'in sembolü Saat Kulesi etrafındaki güvercinleri İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer kendi elleriyle besledi.

İzmir'deki Süt Kuzu projesiyle ilgili açıklama yapıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi koronavirüs salgını nedeniyle Süt Kuzusu projesini sadece dezavantajlı mahallelerde...

İlçenin dört bir yanında hazırlanan gıda kolileri dağıtılmak üzere Karabağlar Belediyesine ulaştırılıyor.

Yazarlar
Website Security Test