Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Büyükşehir'den İstanbullu vatandaşlar için portal 'istanbulsenin.org'

7.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İstanbullu vatandaşlara özel portal 'istanbulsenin.org' faaliyete başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İstanbul'da yapılacak projeler için İstanbul'da yaşayan vatandaşların görüş ve önerilerinin toplanacağı bir web sitesi açtı.

istanbulsenin.orgalan adıyla yayın faaliyetine başlayan portalda İstanbul için vatandaşların görüş ve önerileri alınacak. Web sitenin ana sayfasında vatadaşları şu ifadeler karşılıyor:

"Sevgili İstanbullu kardeşim, Şehrimizin 5 yıllık stratejik planı için çalışmalara başladık. Haydi, sen de fikrini, önerini, talebini dile getir. İstanbul'un yönetimindeki yerini al. Şehrin geleceğine yön ver. Çünkü İstanbul senin." 

Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da ana sayfada görüntülü bir mesajı var.

Ekrem İmamoğlu'nun mesajı;

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 17 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Aysel Ergün

15.10.2019 - 17:00
Halkın eğitilmesi çok önemli.Birçok kişi sosyal medyayı kullanamıyor. Şehrin panolarına,parklarına uyarı yazıları yazılmalı.(izmaritleri,çöpleri evinizde yere atmadığınız gibi şehrin sokaklarına da atmayınız)gibi birçok uyarı yazıları ve yayınları yapılmasını önemli buluyorum.

tekin.çubukçu

13.10.2019 - 11:16
e devletten mezarlık sorgulaması yapıldıgında MEZARLIK yeri öncelikli sorulmaktadır ancak bu tam dogru bir tarz degil vefat eden kisinin ad soyad ana baba vsr ÖNCELİKLİ ve en pratik olanıdır.Lütfen gözden geçirin
Diğer Haberler

Bu yıl ikincisi düzenlenecek Uluslararası İzmir Keyifli Yaş Alma Fuarı ve Kongresi 17 Ekim’de kapılarını açıyor. Fuarın bu seneki sanatçı konukları, Yeşilçam’ın ünlü o...

Efes Selçuk Belediyesi, EfeslimKart projesiyle Türkiye'ye örnek olacak bir çalışmaya imza atıyor. EfeslimKart 1 Ocak’ta vatandaşla buluşuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye meclis toplantısında 'Deprem seferberliği'ni başlattıklarını duyurdu.

Konak Belediyesi binası giriş holünden en üst katına kadar değerli sanatçıların imzalarını taşıyan resim ve heykellerle donatıldı.

İzmir Tarım Festivali’yle birlikte yeni üretici pazarı da açılıyor. Kadifekale'den sonra ikinci üretici pazarı İzmir Fuarı'nda Lozan Kapısı girişinde Kültürpark Üretic...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ağırladığı büyükşehir belediye başkanları Whatsapp grubu kurdu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, muhtarlarla yaptığı periyodik toplantılarda isminden sürekli övgüyle söz edilen ve özverili çalışmaları nedeniyle takdir ...

Yazarlar
Website Security Test