Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İBB'nin kiralık araçları Yenikapı'ya dizilmeye başladı

5.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'ne ait olduğu iddia edilen kiralık araçlar İstanbul Yenikapı miting alanına dizilmeye başlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da Yenikapı miting alanına İBB'ye ait kiralık araçların sergileneceğini söylemişti. İmamoğlu'nun bu düşüncesi dün (4 Eylül 2019) bugünü birbirine bağlayan gece yapılmaya başlandı iddiası var. Sosyal medyada dolaşan fotoğraflarda Yenikapı'ya araçların dizilmeye başlandığı söyleniyor.

Ekrem İmamoğlu İBB'ye ait kiralık araçların kişisel işlerde kullanıldığını söyleyerek, "Vakit yetmedi, ne yapacaktım biliyor musunuz? Sadece özel kalem müdürlüğündeki araçları alıp Yenikapı’da gösterecektim. Bir il genel sekreterinin üç arabası olur mu? Ya ben 6 yıldır kendi aracımı kullanıyorum. Yeniden seçilirsem yine kendi aracımı kullanmaya devam edeceğim. Bazı şeyler şeytanın aklına gelmez. Öyle işler yapıldı ki…

16 milyon insana ait bir makamdan bahsediyoruz. Ne oluyor size? Altında ne var Allah aşkına? Siz asıl işinizi ihmal ediyorsunuz, işsizliği çözmüyorsunuz, ekonomiyle uğraşmıyorsunuz." ifadelerini kullanmıştı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Harmandalı'ndaki atık depolama alanının elektrik santraline dönüştüğünün müjdesini verdi.

Bergama Belediyesi çevre kirliliğinin önüne geçebilmek için her koldan çalışmalara başladı. Bu kapsamda ambalaj atıklarının toplanması için çalışmalar hızlandırıldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin misafiri olarak Batman’dan Muğla’ya gelen 13 TOBB Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, Muğla izlenimlerini anlattıkları teşekkür mektupla...

Geleneksel Gümüldür Özdere Mandalina Festivali’nin maskotu Mandi bu yıl festivalde eşi Mandila ile birlikte yer alacak.

Tarihi Kemeraltı Esnaf Derneği’nin yeni seçilen Başkanı Semih Girgin ve yönetim kurulu üyeleri, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’u ziyaret etti.

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u ziyaret etti.

Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü kış spor okullarında 21 farklı branşta hizmet veriyor. Her yaş grubundan yurttaşa spor yaptıran ve yılın 12 ayında düzenlenen...

Yazarlar
Website Security Test