Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Okçular Vakfı kapanıyor mu? Vakıftan açıklama yapıldı

26.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Okçular Vakfı kapanıyor mu? Vakıftan 'Okçular Vakfı kapanıyor' iddiasına dair açıklama geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın mütevelli heyeti üyesi olduğu 'Okçular Vakfı' kapanıyor iddiaları ortaya atıldı.

23 Haziran 2019 Pazar günü Ekrem İmamoğlu'nun tekrar İBB Başkanı seçilmesinin ardından iddiaların güçlenmesi üzerine, Okçular Vakfı'ndan iddialara yanıt geldiği söyleniyor. Haberler.com'un aktardığına göre, Okçular Vakfı yetkilisi şunları söyledi: "Bu tür haberler tamamıyla asparagas. Vakfın kapanmayacağına dair kapsamlı bir basın açıklaması yapacağız. Burada etkinliğimiz hala devam ediyor. Ücretli ve ücretsiz kurslarımız var. Bunların etkinlik planları yapıldı."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 4 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

nermin erdaki

21.10.2019 - 11:43
akp zihniyeti şu : önümüze kim çıkarsa ezip geçelim.bu şekilde halkı sustura bilir ve bastıra biliriz.hüseyin beyin varlığını düne kadar kimse bilmiyordu. okcular vakfında mudurluk ypıyor ama maaşını ibb den alıyordu.işte banka matik müdürleri bunlardı. 33 yaşında bir şahsiyet olan hüseyin bey 10 bin liralık şirketiyle hem vakfa danışman hemde ibb nin alamadığı ihaleye tek başına girip ihaleyi kazanan bir şahsiyet. nekadar ilginç değilmi ? biz halk olarak yedik bunları.kendisi okcular vakfında müdürmüş. kendisi acaba bir ayda vakıfta ne kadar kalıyormuş soran olmuşmu ? banka matik memuru koca bir ihaleyi tek balına nasıl almış.hadi hakkıyla kazandı diyelim.10 bin lira sermayeyle nasıl ihaleye girip kazanabiliyor ve eden başka şirketler ihaleye girmiyor? arkasındaki şahsiyet babasınına güveniyor.hüseyin avni beyin tek çıkarı ve en karlı çıkarı bilal erdoğan olduğu açıkca belli zaten.ama benım kafama takılan şuki. siz dindar bir kesimsiniz madem. nasıl ibb den maaş alıp okcular vakfında mudurluk yaptınız?bu aldıgınız maaşı helal diyip nasıl çocugunuza ailenize yedirdirniz ? biz vatandaşlar olarak helal etmiyoruz o aldıgınız parayı..buradan sunu anlaya bilirizki. bu işin din ile devlet sevgisi ile alakası uzaktan yakından yok.herşey bilal erdoğanın isteği üzerine..şehzade bilal ne derse bu adamlar onu yaparlar.bunlar sadece onlara çalışan personellerdir. ihaleyi hüseyin avni önder değil. bilal erdoğan kazanmıştır ve bunu bilmeyende yoktur..işte bir ülkenin ikiye bölğnmesi bu şekilde oluyor.tek adam tek rejim bu şekilde oluyor..ibb halka hizmet demek iken.akp halka hizmet edecek kurumun önüne geçip çelme takıyor.akp sizin devlet millet sevginiz bumudur.adamlarınızı ihaleye sokarak kendinize ihale almakmıdır..gözünüz daha doymadımı. 3.cü hava limanının tüm ihalelerını sız aldınız. yetmedimi.artık bırak bu para sevdasını ülke açlık sınırını geçmeye başladı. ülkede kaos çıkacak bu gidişatla.sizler ancak hüseyin vni gibii şahsiyetleri ihalelere sokarak kendinize pay alıyorsunuz bu şekildede guclenıyorsunuz.kanun çıkartın. hiç kimsenin tanımadığı şahsıyetler ihalelere girsin. yeter artık bu halkın yakasından düşün.ve bu arada hüseyin avni beyinde yakında kim olduğu çıkar zaten.bakalım ona ne uydurucaksınız.

nermin erdaki

21.10.2019 - 11:30
okcular vakfında çalışıp maaşını ibb den alan kişilere bankamatik memurları demiyormuyduk ? işte bir taneside hüseyin avni bey. bu işin din ile allah ile ilgisi kesinlikle yok.bu şahıs bir yıl önce danışmanlık adı altında bir şirket atmış ve okcular vakfına danışmanlık yapıyormuş. hüseyin beyin erdoğan ailesinin oğluna yakınlığıyla zaten biliniyor.10 bin i,lira sermaye ile 350 bin tl kirayı nasıl vereceğini kimse sorgulamamış ama koskoca ibb nin kisini sorgulamış.bu şu demek oluyo buyuk sehır akp de kalsaydı ihale ibb nındi. bankamatik memuru olarak çalışan hüseyin bey nasıl oluyorsa birden ilk ihalesini başarıyla kazanıyor.bu şahsı zadenın arkasında akp nın varlığı açıkca belli olmuyormu ? erdoğan beyın oğlunun kankası kendısı bunu bilmeyen yok..düşünsenize 10 bın tl sermayeli bir şirket 350 bin lira kırayı nasıl oduyebılır.biz kredi istesek banka vermez okadar krediyi.bu ulkeyi işte bu şekilde darma duman ettiler.
Diğer Haberler

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, 1 personelde koronavirüs tespit edildiğini ve 14 personele izin verildiğini duyurdu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Çim Konserleri yarın, 6 Ağustos tarihinde başlıyor. İlk konser kimin? Konserler nerelerde yapılacak?

Efes Selçuk’ta açılacak Tarım Müzesi ile tarıma dair tüm birikimler bir çatı altında toplanacak.

Konak Belediyesi’nin askıda kurban kampanyası İzmirlilerden ilgi gördü. Hayırseverlerce bağışlanan 2 ton kurban eti, ihtiyaç sahiplerinin sofralarına ulaştı.

Balçova Belediyesi’nin Kurban Bayramı öncesinde başlattığı ''İyiliği Paylaşma'' kampanyasına bağışlanan kurban etleri, Balçovalı ailelere ulaştırıldı.

Konak Belediyesi uluslararası alanda adını duyurmak ve etkinliklere katılmak için harekete geçti. Belediye yönetimi birçok ülkede farklı belediyelerin üye olduğu yapıl...

Karşıyaka Belediyesi aldığı yeni kararlar, balıkçılar ve manavların yaya yolunu kapatacak şekilde yayılmalarının önüne geçecek. Belirlenen kriterlere göre; en az 50 me...

Yazarlar
Website Security Test