Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Tunç Soyer büyükşehir şirketlerine kimleri atadı? Kimleri işten çıkardı?

18.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yerel seçimlerin ardından Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Tunç Soyer, yaptığı başkanlık, özel kalem müdürlüğü ve genel sekreter yardımcılığı gibi atamalardan sonra Büyükşehir’e ait şirketlerde de kadro değişiklikleri yaptı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, büyükşehir şirketlerinde yeni atamalar yaptı. Büyükşehire bağlı şirketlerde yapılan yeni atamalar ve görevde kalan çalışanların tam listeleri haberimizde.

Yeni atanan isimler
Başkan Soyer'in verdiği kararla şirketlerin tepe yönetiminin büyük kısmında değişikliğe gidildi. İZFAŞ'ın yeni Genel Müdürü Canan Karaosmanoğlu, İZULAŞ'ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Bey, İZDENİZ'in yeni Yönetim Kurulu Başkanı CHP Genel Merkezi’nde ekonomi danışmanlığı yapan Turgay Bozoğlu, Metro A.Ş.'nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ufuk Tutan, İZELMAN'ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Akyarlı, Genel Müdürü ise CHP’den Tire Belediye Başkan aday adayı Burak Alp Ersen, İZBETON'un yeni Genel Müdürü Karabağlar Belediye Başkan Aday Adayı Heval Savaş Kaya, İZBELCOM'un yeni Yönetim Kurulu Başkanı Eski Konak Belediye Başkanı Erdal İzgi, Genel Müdürü ise İYİ Parti Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Ersagun Yücel, Grand Plaza'nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Silivri Eski Belediye Başkanı Özcan Işıklar, ÜNİBEL'in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mimarlar Odası İzmir Şube Sekreteri Nilüfer Çınarlı Mutlu, Genel Müdürü 27. Dönem İYİ Parti Adana Milletvekili adayı olan Nihal Ağca, EGEŞEHİRPL, A.Ş.'nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı CHP Konak İlçe eski başkanı Şakir Başak, Genel Müdürü Hemşehri İletişim Merkezi Sorumlusu Ekrem Tükenmez, BAY-SAN'ın yeni Genel Müdürü de Cengiz Türksoy oldu.

Görevde kalanlar
Tunç Soyer'in görevinde kalmasına karar verdiği isimler ise şöyle:
İZULAŞ Genel Müdürü Arda Şekercioğlu, İZDENİZ Genel Müdürü Utku Arslan, METRO Genel Müdürü Sönmez Alev, GRAND Plaza Genel Müdürü Hasan İkat, İZENERJİ Yönetim Kurulu Başkanı Ardahan Totuk, İZENERJİ Genel Müdürü Ali Celal Ergin ve BAY-SAN Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Gökçe.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

‘Karşıyaka’nın Parkındayız’ sloganıyla hayata geçirilen etkinlik kapsamında ilk buluşma, Alaybey Tahir Bor Parkı’nda düzenlendi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği kıyı düzenleme projesi kapsamında Karşıyaka sahili yepyeni bir çehreye büründü.

Karaburun Belediyesi’nin kadınlar için düzenlediği pilates kursları, ilçe merkezindeki Kuyucak Plajı ve Mordoğan Spor Tesisi’nde başladı.

İzmir’de gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektörünün kalbinin attığı Mimar Kemalettin Moda Merkezi’nde faaliyet gösteren iki esnaf, ihtiyacı olan gelin adaylarına ula...

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 152 dünya kentini birbirine bağlayan Açık ve Çevik Akıllı Şehirler (OASC-Open and Agile Smart Cities) topluluğuna dâhil oldu.

Gaziemir Belediyesi; ormanlık alanlar, boş arsalar ve yol kenarları başta olmak üzere ilçenin çeşitli noktalarına gelişigüzel ve kaçak olarak dökülen molozları toplaya...

İBB'nin metro projesi için yurt dışından aldığı döviz kredisinin bulunduğu hesaba haciz getirildi.

Yazarlar
Website Security Test