Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Tunceli (Dersim) Belediyesi'nin ne kadar borcu var?

5.4.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Tunceli (Dersim) Belediyesi'nin ne kadar borcu var? Fatih Mehmet Maçoğlu göreve başladı.

Tunceli (Dersim) Belediyesi'nde TKP (Türkiye Komünist Partisi)'nin belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu mazbatasını aldıktan sonra belediyede görevi devraldı.

Ancak Tunceli Belediyesi'ndeki borç Fatih Mehmet Maçoğlu'na biraz şok yaşatmış gibi görünüyor. Twitter'daki TKP Dersim hesabından yapılan açıklamada, "Kayyum yetkililerinin binada bulunmadığı devir işlemleri sırasında, Maçoğlu’na verilen resmi evraklara göre, Kayyum, Dersim Belediyesi’ni 68 Milyon TL borçla devretti. Kasada ise 266 Bin TL bulunuyor." açıklaması yapıldı.

İkinci bir tweet'te ise, "Belediye birimlerce düzenlenmemiş yaklaşık 800 Bin TL civarı borç haricinde, devralınan Dersim Belediyesi’nin borcu görseldeki gibidir." ifadeleri yer aldı.

İşte borçları gösteren fotoğraf:

Tunceli (Dersim) Belediyesi borçları

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir'de bir ilçede fayton kullanımı yasaklandı. Fayton kullanımı atlara eziyet gerekçesiyle yasaklandı.

Yerel seçimlerin ardından Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Tunç Soyer, yaptığı başkanlık, özel kalem müdürlüğü ve genel sekreter yardımcılığı gibi atama...

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kentte yaşayanların karar alma süreçlerine katılımı için İlk Arama Konferansı’nda İzmirlilerle Kültürpark'ı konuştu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Ege Belediyeler Birliği Meclis toplantısında yapılan oylama sonucu Birlik Başkanlığı'na oy birliği ile seçildi. Birlikte ...

Türkiye KalDer Başkanı Özdemir: ''Ortak akıl ve karar almanın önemi bir kez daha anlaşılıyor''

Güzelbahçe Belediyesi ve Güzelbahçe Kültür ve Çevre Güzelleştirme Derneği (GÜLDER) işbirliğinde Çevre Koruma Haftası kapsamında Çiçek ve Çocuk Şenliği düzenlendi.

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Encümen Üyesi olarak seçildi. Başkan Batur, encümenin CHP’li 4 üyesinden biri olarak birliğin yön...

Yazarlar
Website Security Test