Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

EGİKAD 11.Yılını kutladı

9.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD), 11. kuruluş yılını Best Western Plus Hotel Konak’ta düzenlediği gece ile kutladı.

EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilhan Antitoros, 11 yılda çok güzel işlere imza attıklarını söyledi. Ege İş Kadınları Derneği’nin (EGİKAD) yaptığı etkinliklerle dikkat çektiğinin altını çizen Nilhan Antitoros, kadınların iş hayatında daha aktif olması için projeler yaptıklarını söyledi. EGİKAD’ın kadınların sosyal statüsünü arttırmak için projeler yapmaya devam edeceğini belirten Antitoros, “Derneğimiz kurulalı 11 yıl oldu ve bu yıllar içinde çok güzel işlere imza attık. Büyük emekler vererek derneğimizi bugünlere getirdik. Gelecekte de güzel işlere imza atmak için çalışmaya devam edeceğiz. Yapılacak genel kurulla başkanlığımı bir başka arkadaşıma devredeceğim. Yeni başkan olacak arkadaşım EGİKAD bayrağını yükseltmeye devam edeceğinden eminim.” diye konuştu.

“Üyelerimiz heyecanını yitirmeden çalışıyor”

EGİKAD’ın sosyal konularda farkındalık yaratabilmek için sürekli mücadele ettiğini belirten EGİKAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Işın Yılmaz, dernek üyelerinin azimli çalışmaları sonucu 11. yılını kutladıklarını söyledi. Üye sayısını attıracaklarını ifade eden Işın Yılmaz, “Gerçekten derneğimizin ve üyelerimizin bir ağırlığı var. Bu ağırlığı koruyabilmek adına verdiğimiz mücadele takdire şayan. Bizleri bugünlere taşıyan bu mücadeleci ruhtur. EGİKAD olarak her zaman toplumun farklı kesimlerine hitap eden projeler üretmeye devam edeceğiz. Derneğimizin üyeleri kuruluş yılımızdaki heyecanını yitirmeden çalışmalarına devam ediyor.” dedi.

Kısa bir süre sonra yapılacak genel kurul ile dernek başkanlığından ayrılacak olan Nilhan Antitoros’a yaptıkları katkılarından dolayı EGİKAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Işın Yılmaz ile Duha Baran teşekkür hediyesi verdi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD), Bilgisayar Mühendisleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile işbirliği protokolü imzaladı.

İzmir Kadın Kuruluşları Birliği (İKKB), haziran ayı toplantısı Kişisel Marka Yaratıcısı İrem Sefa Yayımlar katılımıyla internet üzerinden gerçekleşti.

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) haziran ayı üye toplantısında, Teknoloji ve İnsan Kolejleri kurucusu, eğitimci ve yazar Zeynep Dereli’yi online olarak ağırladı.

Türkiye’nin ilk kadın köy pazarı olma özelliği taşıyan ‘Antalya Köy Pazarı’, Koronavirüs salgınını önleyici tedbirler kapsamında geçici süreyle faaliyetlerine ara veri...

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), İzmirli kadınları bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampına davet ediyor.

EGİKAD’ın online olarak düzenlediği, Avukat Rebia Rezzan Özduran’ın konuşmacı olarak katıldığı ''Fırtına Dindiğinde'' konulu toplantı yapıldı. Toplantının açılışında k...

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) düzenlediği online toplantılarla Covid-19 sürecinde salgın sonrası değişmesi beklenen ekonomik ilişkileri ve yeni normali alanında ...

Yazarlar
Website Security Test