Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Kadın girişimciler, yaza veda yemeğinde buluştu

20.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir Ticaret Borsası tarafından koordinatörlüğü yürütülen TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu yaza veda yemeğinde bir araya geldi.

İzmir Ticaret Borsası tarafından koordinatörlüğü yürütülen TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu yaza veda yemeğinde bir araya geldi. Toplantıda konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İzmir Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aysel Öztezel, “TOBB Kadın Girişimciler Kurulu olarak, ülkemizdeki kadın girişimci potansiyelinin nicelik ve nitelik bakımından geliştirilmesi ve daha donanımlı hale getirilmesi amacıyla politika belirlemek ve girişimcilik kültürünün kadınlar arasında gelişmesine öncülük etmekteyiz” dedi.

İzmir’de kadın girişimciliği ve liderliğini geliştirmek, kadınlara kişisel gelişim yollarını öğreterek kariyer geliştirme fırsatları yaratmak amacıyla faaliyetlerine devam ettiklerini belirten Öztezel şu ifadeleri kullandı: “Devam eden projelerimize yönelik çalışmalara yeni dönemde yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde yine kadına,  yine girişimciye destek olunan yeni faaliyetlerle Doğancılar köyüne destek olacağız. Kadınlar olarak dünyanın her tarafında daha inovatif, daha hassas, takım çalışmasına daha yatkın ve dayanışma içinde olduğumuzda da çok daha güçlüyüz. Bu düşünceden hareketle birlikteliğimizin her gecen gün güçlenerek daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağımıza inandığımı ifade eder katılımlarınız için sizlere şükranlarımı sunarım.”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Nil Adomeit

25.09.2019 - 22:35
Katilmak istiyorum nasil ulassbimitim size tskler Nil
Diğer Haberler

Kadın öğrencileri; öğrenim bursu, teknik ve sosyal mühendislik eğitimi, mentörlük, toplumsal cinsiyet eşitliği eğitimi ile birçok yönden desteklemek amacıyla başlatıla...

İzmir Kadın Kuruluşları Birliği (İKKB) yeni dönem ilk toplantısını yeni seçilen Huriye Serter’in başkanlığında Türkan Saylan Sanat Merkezi’nde yaptı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Turkcell ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğinde başlatılan ‘Geleceği Yazan Kadınlar Projesi’ İzmir finali 12 Ekim 20...

KAGİDER ve Türk Tuborg A.Ş.’nin destekleri ile gerçekleşen ''Türkiye Kadın Girişimcilik Endeksi'' çalışması, gerçekleştirilen basın toplantısı ile kamuoyuna sunuldu.

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) öncülüğünde hayata geçirilen ve AB hibe desteği ile iki gün süren İş Yaşamında Kadın Statüsünün Güçlendirilmesi Projesi ''Sosyal İç...

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) öncülüğünde hayata geçirilen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen İş Yaşamında Kadın Statüsünün Güçlendirilmesi Projesi ''So...

Çalıştığı bütün kurumlarda çalışkanlığı ile her zaman takdir edilen ve adından söz ettiren İzmirli Kadın Girişimci Funda Ersin, sonunda kendi işinin patronu oldu.

Yazarlar
Website Security Test