Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Port Akdeniz- Antalya Limanı’ndan geleneksel iftar organizasyonu

1.7.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Port Akdeniz-Antalya Limanı’nın gelenekselleşen İftar Yemeği organizasyonunun dördüncüsü gerçekleşti. İlginin ve katılımın yüksek olduğu organizasyonda Port Akdeniz –Antalya Limanı, misafirlerini Hotel Su’da ağırladıAntalya, Burdur, Isparta, Denizli, Muğla, Afyon ve Konya başta olmak üzere, İzmir, Ankara, İstanbul ve Mersin’den; Üst Düzey Bürokratlar, Ordu ve Emniyet Mensupları, Ticaret ve Sanayi Odaları, İhracatçı Birlikleri, Dernekler, Armatörler, Gemi Acenteleri, Lojistik Firmaları, Sanayiciler, İhracatçılar, Tarımcılar, İş Adamları, Gümrük Müşavirleri, Nakliyeciler, Sivil Toplum Örgütleri ve Basın Mensuplarının bir araya geldiği organizasyon yaklaşık 500 kişilik kalabalık bir katılım ile gerçekleşti.

Katılımın yüksek olduğu iftar organizasyonunda Port Akdeniz–Antalya Limanı Genel Müdürü Özgür Sert, yemek öncesi misafirlere günün anlam ve önemi ile ilgili kısa bir konuşma yaptıktan sonra, tüm denizcilerin 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramını kutlayarak konuşmasını sonlandırdı.

Her yıl daha fazla katılımın gerçekleştiği davette, Semazen gösterilerine de yer verilmesi izleyenlerin beğenisini kazandı.

Port Akdeniz-Antalya’nın Global Liman İşletmeleri’ne devredilmesiyle birlikte, rakamlarla son 5 yıl içindeki gurur verici gelişimi ve yapılan yatırımların da gösterildiği barkovizyon gösterimi misafirlerin beğenisine sunuldu.

Port Akdeniz-Antalya’nın; iş dünyasının ve kamu yetkililerinin önde gelen isimlerinin bir araya gelmesine vesile olan ve geleneksel bir hale gelen iftar organizasyonun, önümüzdeki yıllarda da devam ederek, bölge ekonomisine yön veren aktörleri birararaya getirme ve birliktelik sağlama misyonunu devam ettirecek gibi gözüküyor.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi Hizmetler Sektörleri Grubu Kasım ayı toplantısına Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Nihat Kınık katıldı.

KSO ve TÜRKLİM iş birliğiyle açılan 'Kariyer Port Mükemmeliyet Merkezi'nde verilecek eğitimlerle limancılık sektörü için nitelikli iş gücü yetiştirilecek.

OMSAN Denizcilik, aldığı “Gemi Acenteliği Yetki Belgesi” ile denizyolu taşımacılığında kesintisiz hizmet sunuyor

Denizli'den sonra demiryolundaki ikinci lojistik terminalini 2014 yılında Aydın Efeler'de yaşama geçirerek sektörde önemli bir yatırıma imza atan Günaydın Group, Aydın...

Dünyanın lider posta ve lojistik grubu Deutsche Post DHL, 2020 Stratejisi çerçevesinde gelişmekte olan pazarları gelecekteki büyümesinin temel taşlarından biri olarak ...

Milas-Bodrum Havalimanı yaz sezonuyla birlikte uçuş ağını yeni havayollarıyla genişletmeye devam ediyor. Ukrayna merkezli havayolu şirketi Bravo, Ukrayna’nın başkenti ...

Arkas’ın filosu yeni aldığıM/V Cinzia A, M/V Teoman A gemilerinin de katılımı ile birlikte son bir yılda % 50 büyüdü.Bu alımla filosundaki konteyner gemisi sayısını 46...

Yazarlar
Website Security Test