Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Tanju Okan yat yarışları tamamlandı!

1.6.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Adı Urla ile anılan şarkıcı Tanju Okan anısına düzenlenen Urla’daki yat yarışları tamamlandıİzmir Büyükşehir Belediyesi, Urla Kaymakamlığı, Urla Belediyesi ve İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi, Türkiye Yelken Federasyonu, Urla İskele Su Ürünleri Kooperatifi, Urla Yat Kulübü sponsorluğunda düzenlenen 16. Geleneksel Tanju Okan Yat Yarışları’na, çeşitli sınıflarda 25 tekne katıldı. 

Urla İskele’deki yarışların startını Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve Belediye Başkanı Sibel Uyar verdi. Zorlu iki günün sonunda yarışmada dereceye giren ekiplere kupaları, düzenlenen törenle verildi. Törene Kaymakam Demiryürek, Belediye Başkanı Uyar, İMEAK DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yalavaç, Uzunada Deniz Komutanı Albay Necati Kora Salar katıldı. 

    

URLA ÖNE ÇIKACAK

Urla Yelken Kulübü Komodoru Ergun Nalbantoğlu, başta Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi olmak üzere tüm sponsorlara yelken sporuna katkıları için teşekkür etti. Urla’nın deniz sporlarında etkinliğini artıracağını belirten Nalbantoğlu, bu sporun gelişmesi için kulüp olarak üzerlerine ne düşüyorsa, yapmaya hazır olduklarını vurguladı. 

16. Geleneksel Tanju Okan Yat Yarışları’nda IRC 1 kategorisinde; 1. Blue Miles, 2. Doğan Sailing- Cygnus-Roche ve 3. Tüpraş-Lemon, IRC 2 kategorisinde; 1.Nice, 2.Trinity ve 3. Goodday Sun Shine. IRC 3 kategorisinde; 1. Scorpio, 2. Kairos ve 3. Avior. IRC 4 kategorisinde; Dokuz Eylül Üniversitesi- Kalkış ve Farmer oldu. Destek 1 kategorisinde;1. Doğan Sailing-My Way-Rexam, 2. Final, 3. Blue Sky ve 4. Candio. Destek 2 kategorisinde; 1. Miranda, 2. Çece, 3. Poyraz-6 ve 3. Aldebaran, Destek 3 kategorisinde; 1. Nü, 2. Beyaz ve 3. 6.2 ödüllerin sahibi oldular.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi Hizmetler Sektörleri Grubu Kasım ayı toplantısına Ege Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Nihat Kınık katıldı.

KSO ve TÜRKLİM iş birliğiyle açılan 'Kariyer Port Mükemmeliyet Merkezi'nde verilecek eğitimlerle limancılık sektörü için nitelikli iş gücü yetiştirilecek.

OMSAN Denizcilik, aldığı “Gemi Acenteliği Yetki Belgesi” ile denizyolu taşımacılığında kesintisiz hizmet sunuyor

Denizli'den sonra demiryolundaki ikinci lojistik terminalini 2014 yılında Aydın Efeler'de yaşama geçirerek sektörde önemli bir yatırıma imza atan Günaydın Group, Aydın...

Dünyanın lider posta ve lojistik grubu Deutsche Post DHL, 2020 Stratejisi çerçevesinde gelişmekte olan pazarları gelecekteki büyümesinin temel taşlarından biri olarak ...

Milas-Bodrum Havalimanı yaz sezonuyla birlikte uçuş ağını yeni havayollarıyla genişletmeye devam ediyor. Ukrayna merkezli havayolu şirketi Bravo, Ukrayna’nın başkenti ...

Arkas’ın filosu yeni aldığıM/V Cinzia A, M/V Teoman A gemilerinin de katılımı ile birlikte son bir yılda % 50 büyüdü.Bu alımla filosundaki konteyner gemisi sayısını 46...

Yazarlar
Website Security Test