Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Turizmde 2020 yılı sıfır çekti: 2021'de yaralar sarılacak mı?

22.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yayın Kurulu üyemiz ve yazarımız Emekli Turizm Müsteşarı Güman Kızıltan, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin turizm sektöründe yarattığı büyük tahribatı değerlendirdi.

Yayın Kurulu üyemiz ve yazarımız Emekli Turizm Müsteşarı Güman Kızıltan, 2020 yılında Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle neredeyse sıfır çeken turizm sektörü hakkında değerlendirmeler yaparak 2021 yılı ve gelecek için öngörülerini ile önerilerini paylaştı.

1- Yaraların hızlıca sarılabilmesi için işletmelere, vatandaşlara ve hükumetlere öneriler.
2- Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un yapmış olduğu 2021 yılı rezervasyonlarının erkenden başladığı ve gelecek sezondaki iyimser beklentiler.
3- Değişen tatil alışkanlıkları, işletmelerin ve vatandaşların tatil planlarında alması gereken tedbirler neler?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Almanya'dan beklenen karar kısmi olarak da olsa geldi. Almanya'dan Aydın, Muğla, İzmir ve Antalya şehirlerine gelmek isteyenler için seyahat kısıtlaması olmayacak.

Alman hükümetinin turizm sorumlusu Thomas Bareiss, Türkiye'deki turistik işletme sahiplerinin yüreğine su serpen bir açıklamaya imza attı.

Yayın kurulu üyemiz ve yazarımız Emekli Turizm Müsteşarı Güman Kızıltan, turizmdeki son gelişmeleri değerlendirdi.

İzmir'in kuzeyindeki Dikili ilçesi koylarıyla izole tatil imkanı sunuyor. Henüz gelişmekte bir turizm bölgesi olması kalabalık yerler istemeyen vatandaşlar için Dikili...

Dünya turizm sektörünü İzmir’de bir araya getiren Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresi, bu yıl 3 – 5 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.

İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Meclis Başkanı Kenan Yalavaç, Avrupa Birliği’nin (AB) 1 Temmuz’dan itibaren dış sınırlarını açma kararı aldığı 15 ülke arasında ...

Kuşadası, Çeşme, Ayvalık ve Foçalı esnaf, ilçelerindeki rakamların, Bodrum’da telaffuz edilen rakamlarla asla kıyaslanmayacağını, ekonomik tatil yapmak isteyenleri ilç...

Yazarlar
Website Security Test