Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nın yeni durağı İstanbul oldu

10.12.2015
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türk Telekom Grubu’nun, iş dünyasındaki yeni fırsatları ve teknolojinin markalara katkısınıaktarmak amacıyla düzenlediği ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nın bu yılki son etkinliği İstanbul Anadolu YakasındagerçekleştiBuluşmanın açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Grubu Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar“KOBİ’lerimizi teknolojiyle donatıyor, onları global alanda rekabet edecek düzeye taşıyoruz” dedi.  Buluşmada, konusunda uzman katılımcılar iş dünyasının değişen dinamiklerini anlattı. Ayrıca,sürdürülebilir bir şirket olmaya yardımcı olacak bilgiler ve bölgenin öne çıkan başarı hikâyeleriKOBİ’lerle paylaşıldı.

Türk Telekom Grubu’nun, iş dünyasının yeni dinamiklerini ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak amacıyla hayata geçirdiği‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nın bu yılki son durağıİstanbul Anadolu Yakasıoldu.

Türk Telekom Grubu Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar, Türk Telekom Grubu’nun entegre yapısını veyenilenen kurumsal vizyonunu İstanbullu KOBİ’lerle paylaşırken, teknoloji danışmanı olarak global rekabette bir üst lige yükselmek isteyen tüm şirketlerin yanında olduklarını vurguladı.

“Teknoloji ve inovasyonla ülke ekonomisinin gelişimine destek oluyor, KOBİ’lerimizi teknolojiyle donatıyoruz.”

Müşteri odaklı yaklaşımları ile KOBİ’lerinsabit ses, geniş bant ve mobilde tüm iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayan yegâneadres olduklarını belirten Türk Telekom Grubu Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar, “KOBİ’lerimiz, sağladıkları istihdam ve gerçekleştirdikleri yatırımlarla ülke ekonomisinin lokomotifi sayılıyor.Türk Telekom Grubu olarak biz de KOBİ’lerimizin sahip olduğu gerçek potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Onlarayalnızca bugüne değil, yarına da hazır olmalarını sağlayacak yeni nesil çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Türk Telekom Grubu’nun sunduğu iletişim teknolojilerini kullanan yeni nesil şirketler, daha fazla kazanmanın kapılarını aralıyor; tasarruf sağlıyor, gelirlerini artırıyor, işletme risklerini azaltıyorlar. 

Bugün, ülkemizin ekonomik anlamda en önemli şehri İstanbul’dayız. Türk Telekom Grubu olarakİstanbul’un Anadolu yakasında fiber altyapımız yaklaşık 8 bin 500kilometreye ulaştı.Güçlü altyapımızla bu yakadabulunan işletmelerin yüzde 87’sine hizmet veriyoruz. KOBİ’lerimizin teknolojik ihtiyaçlarını daha da iyi anlayarak, gelişimlerine yön vermeye çalışıyoruz.İstanbul bölgesinde faaliyet gösterenKOBİ’lerimizi Türk Telekom Grubu’nun gücüyle, hizmetleriyle büyütüyoruz. Onları teknoloji ile donatarak global anlamda rekabet edecek düzeye taşıyoruz” dedi.

En eski müşteriye plaket

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu’nun moderatörlüğünü yaptığı buluşmada yeni nesil iş yapış biçimleri, dönemin yükselen değeri e-ticaret gibi konularüzerine‘Markalar, Vizyonerler ve Trendler’ ile ‘Sürdürülebilirliğin Teminatı; Yeni Girişimler, Teknoloji, Inovasyon ve E-ticaret’başlıklı konuşmalar gerçekleştirildi.Ayrıca bölge ekonomisinin başlıca markaları başarı hikâyelerini KOBİ’lerle paylaştı.

Etkinlikte Türk Telekom Grubu’nun 175. Yılına özel olarak, İstanbul Anadolu Yakasının en eski kurumsal müşterisine Türk Telekom Grubu Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başartarafından 175. Yıl özel plaketi takdim edildi. 

Marketing Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmalarında bu yıl;Kayseri, Malatya, Konya, Denizli, Manisa ve Eskişehir ve iki kez İstanbul’da olmak üzere toplam sekiz kez KOBİ’lerle bir araya geldi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

KOBİ'lere destek(nefes) kredisi yürürlüğe girdi. Şartlar, alt-üst limit, faiz ve diğer detaylar haberimizde.

TÜBİTAK’ın Genç Girişim (BiGG) Programı kapsamında tek özel uygulayıcı kurum olarak iki yıldır girişimcilerin başvurularını kabul eden Türk Ekonomi Bankası (TEB), açık...

Türkiye’nin en büyük KOBİ yapılanmasına sahip iş dünyası örgütü TÜRKONFED’in Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu başkanlığındaki heyet, Ankara’da bir dizi temaslard...

Şekerbank T.A.Ş. 2017 yılının ilk altı ayına ilişkin finansal tablolarını açıkladı. Konsolide olmayan verilere göre yılın ilk yarısında toplam bilanço büyüklüğünü yıll...

Teknolojik gelişmeler ve dijitalleşme ile birlikte işletmelerin baskı maliyetlerinin düştüğü yönündeki algı kısmen doğru olsa da internetin yarattığı içerik patlaması ...

Bankaların KOBİ'lere kullandırdığı toplam nakdi kredi tutarı, haziran sonu itibarıyla geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 20.2 artarak 485.7 milyar lira oldu

Yazarlar
Website Security Test