Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Liyakat Derneği ‘’Ayşe Başarırsa Projesi’’ İlk Dönemin Kapanışını Yaptı

29.5.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği’nin (LİYAKAT) bünyesinde yer alan ve oldukça ses getiren “Ayşe Başarırsa” projesi ilk dönem kapanışını bir iftar yemeği düzenleyerek yaptı ve ilk mezunları ile döneme veda etti.

Tüm Liyakat Derneği üyeleri, hem mübarek ramazan ayı vesilesiyle bir araya geldi, hem de dönem finalini gerçekleştirecekleri Ayşe Başarırsa Projesi adına bir iftar yemeği düzenledi. Öğrencilere başarı belgeleri ve hediyeleri takdim edildi. İş hayatına hazırlık ve is kadını yaratmaya yönelik bu proje ilk dönemi ile çok ses getirdi.

Başarılı Ayşeler, yaz dönemi stajları için tek tek kurumsal firmalarda istedikleri bölümlere yerleştirildiler.

Proje ortağı TPI Kompozit A.S. Yöneticileri ile sponsorlardan Kalder İzmir Subesi yetkilileri projeye destek vermekten çok memnun olduklarını ve ileriki dönemlerde de Ayşe Başarırsa projesinin devamı için ellerinden gelen desteği vereceklerini ilettiler.

Liyakat Derneği üyeleri, Yönetim Kurulu, Proje ekibi, Proje sponsorları ve tüm öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen kapanış toplantısı & iftar yemeği; Liyakat Derneği Yönetim Kurulu adına, başkan yardımcısı A.Kadir Alkışel’ in konuşması ile başladı.

Ardından projeyi özetlemek adına söz alan dernek üyesi ve proje lideri Ceren Sertdemir Yavuz’un konuşması ile devam etti. Proje eğitimlerinde kızların gösterdikleri başarılardan ve projeye iştiraklerinden son drece memnun olduklarını ileterek, bu denli ses getiren bir projede liderlik yapmaktan da duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Emeği geçen tüm proje ekibi arkadaşlarına teşekkür eden Yavuz, Liyakat Derneği üyelerine de proje süresindeki her türlü destekleri için minnettar olduğunu ekledi. Konuşmalar sonrası başarı belgelerini Yönetim Kurulu Üyelerinden ve Proje Ekip üyelerinden alan kızlar,  keyifli saatler geçirdiler.

Liyakat’ın Ayşeleri  başarmaya başladı bile.. Projede gelecek dönemin, ekim ayında başlayacağı bilgisi verildi. Ayşe Başarırsa yeni öğrencileri ve yeni destekçilerini bekliyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşmayı başaran sanal dünyanın görüntülü girişimcileri vloggerlar, gençler ve özellikle de çocuklar üzerinde büyük bir etkiye sahip. An...

Cemal Kaşıkçı'nın öldürüldüğüne dair kanıt bulunduğu söylendi.

ABD'li din adamı Andrew Brunson, ABC'ye konuştu, Türkiye'de tutuklu kaldığı süreçte hangi şartlarla karşılaştığını anlattı.

Cumhuriyet gazetesi davasında dosyaları ayrılan sanıklar Can Dündar ve İlhan Tanır hakkında kırmızı bülten çıkartılmasına karar verildi.

Financial Times Gazetesi Pastör Andrew Brunson'un iade edilmesinin Türkiye - ABD ilişkilerini nasıl etkileyeceğini yorumladı.

16 Ekim Salı hava nasıl olacak? Tüm yurtta hava durumu.

Halkevleri'nin Ankara şubelerine operasyon yapıldı. Gözaltılar var.

Yazarlar
Website Security Test