Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

LÖSEV Gönüllüleri Sağlıklı Yaşam İçin Bisikletlerle Yollara Çıkıyor!

11.5.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

LÖSEV 20. Yılında da kayıtlı ailelerine ve çocuklarına her türlü desteği sağlamaya devam ediyor; Onlar için sağlık hizmetlerinden ayni desteklere kadar hemen her konuda yeni imkânlar yaratmayı sürdürüyor.

Tüm bu çalışmalara ek olarak sağlıklı yaşam konusunda bilinçlenmeyi de temel sorumluluklarından biri olarak kabul eden LÖSEV; gönüllülerini, bağışçılarını ve bu yönde düşünen herkesi 20. Yılında sağlıklı yaşam için harekete geçmeye çağırıyor.

LÖSEV yetkilileri baharın olumlu etkisinin de hissedildiği bu günlerde gerçekleştirilecek olan bisiklet etkinliği ile onlarca bisiklet tutkununu bir araya getirmeyi ve Sağlıklı Yaşam ile Kanserle Mücadeleye dikkat çekmek için pedal çevirmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Bisiklet kullanmayı sadece bir ulaşım şekli olarak değil, sağlıklı yaşam için bir tutku olarak kabul eden herkes 12 Mayıs Cumartesigünü 10:30’da Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda başlayacak ve 11:30’da İnciraltı Kent Ormanı’nda piknikle sona erecek bu güzel etkinliğe davet ediliyor.

LÖSEV Kanserle mücadeleye destek olmak isteyen tüm gönüllülerini seslerini duyurmaya ve İzmir’e sağlıklı yaşam için hareketin gücünü göstermeye çağırıyor

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığından Ankara Yenimahalle'deki Yüksek Hızlı Tren kazasına ilişkin açıklama geldi.

Prof. Dr. Berahitdin Albayrak, son yolculuğuna uğurlandı. Ankara'da Yüksek Hızlı Tren ile yol kontrolü yapan kılavuz trenin çarpışması sonucu meydana gelen kazada haya...

Yargıtay'dan ''Kadının o saatte dışarıda ne işi var?'' savunmasına verdiği karar: ''Bir kadın istediği saatte dışarıya çıkar''

Tek tip askerlik hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı en son açıklama 2018 2019 yılları arasında kimler yararlanacak?

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ soruşturmaları kapsamında ASELSAN başta olmak üzere savunma sanayii şirketlerindeki örgüt üyelerine yönelik soruşturmada 42'si sav...

İstanbul Arnavutköy'de fabrika yangını. Son dakika

Basın Kartı Yönetmeliği'ne ilişkin değişiklikler Resmi Gazete'de yayınlandı. Basın kartı yönetmeliğinde yapılan değişiklikler neler?

Yazarlar
Website Security Test