Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Bu video, YouTube'da 2 milyondan fazla kez görüntülendi

28.2.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Shaolin Rahibi Camı Bir İğne İle Parçaladı. Bir Shaolin keşişinin, sadece bir iğne ile camı nasıl parçaladığını görmek için yavaş çekim videoyu izleyin.

Bir iğneyi camı delecek sertlikte fırlatmak mümkün müdür? YouTube Kanalı The Slow Mo Guys, 
yaptıkları yeni bir videoda  shaolin rahiplerinin yeni bir inanılmaz yeteneğini sergiliyorlar.  
 
Rahipler, yaptıklarının 72 gizli Shaolin sanatından biri olduğunu ve bu sanatlarda ustalık kazanabilmek için 10 ya da daha fazla yıl çalışmak gerektiğini söylüyorlar. 
 
Slow Mo Guys, görünüşte imkansız gibi görünen bu numarayı görüntüleyebilmek için üç Shaolin rahibini davet ederek , Shaolin rahiplerinin yaptıkları numaralarının gerçekte nasıl yapıldığını ortaya çıkarmak için yavaş çekimde videoya kaydetti. Sadece iki gün önce yayınlanan video şimdiden iki milyondan fazla kez izlendi.
 
Videoda, Slow Mo Guys ekibinden bir kişi, cam bir bölmenin arkasında bir balon tutuyor. Bir Shaolin rahibi ise enerjisini topluyor ve tıpkı dart atar gibi, cama bir iğne atıyor. Cam kırılıyor ve balon patlıyor. İnanılmaz geliyor, değil mi?
 
Sizler için kısalttığımız videoyu izleyin ve kendi gözlerinizle görün. 
 

Videonun tamamı için, Slow Mo Guys'ın linki ise aşağıda ;
 
 
 saniyede birkaç bin kare hızına kadar yavaşlatılan videoda, Shaolin rahibinin, camın parçalanmasına ve cam kırıklarının etrafa dağılmasına neden olan bir kuvvetle iğneyi attığı açıkça görülüyor. Aslında diğer taraftaki balonun patlamasına neden olan da işte bu cam kırıkları. İğne, aslında bölmeye çarptığı kuvvete bağlı olarak camdan geriye tepiyor. 
 
Yine de, iğneyi camı kıracak kadar sert atma yeteneği oldukça etkileyici. 
 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Danıştay 8. Dairesi, ilköğretim okullarında uygulanan "Öğrenci Andı"nı kaldıran yönetmelik hükmünü iptal etti.

Ankara’da gerçekleşen Türkiye Gazeteciler Federasyonu seçimlerini 103 oyla mevcut Genel Başkan Yılmaz Karaca’nın listesi kazandı. Yüzde 92.5’lik bir oranla katılım rek...

Yüzde yüz yerli otomobilimiz ortaya çıktı. İşte ilk görüntüleri.

ABD ile Türkiye arasında gerilime neden olan ABD’li Papaz Brunson ülkesine dönerken, pastörlük yaptığı kilise de 270 bin dolara satılarak el değiştirdi.

Ünlü Fotoğrafçı Ara Güler’le ilgili hastane önünde açıklama

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Furkan Cemaatine yönelik yapılan operasyonlar sonucu tutuklu bulunan 6 kişi bugün görülen dava sonucu tahliye oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) mezuniyet töreninde açtıkları pankartın ardından, gözaltına alınan öğrencileri Beştepe'de kabu...

Yazarlar
Website Security Test