Facebook ta paylaştweet le

EÇEV’de bayrak değişimi

7.4.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı’nda 30 Mart’ta yapılan Genel Kurulun ardından yeni Yönetim Kurulu göreve başladı.

Vakfın, Altındağ Rasih Somer Etkinlik Merkezinde yapılan 27. Genel Kurul toplantısı, pandemi kısıtlamalarına uygun olarak, açık havada, sosyal mesafe ve hijyen tedbirleri dikkate alınarak gerçekleştirildi. Genel Kurul’da 2021-2023 yıllarında görev yapacak yeni yönetim kurulu için seçim yapıldı. Üç dönem ve altı yıldır Vakfın Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Yasemin Reşitoğlu, bayrağı Yıldız İşçimenler Ünsal’a devretti. Yıldız İşçimenler Ünsal’la birlikte yönetim kurulu asil üyeliğine seçilen isimler Talat Sivri, Celal Özlü, Merih Dönmez, Seda Erçetin, Sinem Muğla ve Tuğçe Öktem oldu. Fulya Erkmen, Gül Bayraktaroğlu, Zeliha Silleli Ünal ve Zeynep Rua ise yedek üye olarak yeni yönetim kurulunda görev aldılar.

 

Yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Yıldız İşçimenler Ünsal, ilk yönetim kurulu toplantısının ardından şunları söyledi: “Farklı kariyer deneyimlerini eğitim için kullanmayı hedefleyen dinamik bir gönüllü ekip ile yola çıkıyoruz. EÇEV’in çocuklara ve gençlere eğitimde fırsat eşitliği yaratabilmek vizyonu, kurulumuzun yol göstericisi. Pandemi nedeniyle STK’lar için çalışma koşullarının zor olduğu bir dönemde alınan bu görevi yerine getirmek için daha da büyük bir gayretle çalışılması gerektiğinin bilincindeyiz. 25 yılı aşkın süredir binlerce genç ve çocuğumuzun hayatına dokunmuş olan EÇEV’i ulaşabildiğimiz her yere taşıyabilmek gayesi içindeyiz.”

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Gazeteciler Cemiyeti 25 Mayıs’ta yeni başkanını seçmek için sandığa gidiyor.

Azerbaycan’ın 28 yıl sonra Ermenistan işgalinden kurtardığı Dağlık Karabağ Türk mobilyacıları tarafından donatılacak.

Dünya Sağlık Örgütü’nün trans yağlara karşı başlattığı küresel kampanya, dünyada yankı bulmaya devam ediyor.

İş dünyasının sürdürülebilir kalkınma konusundaki farkındalığını ve etkisini artırmak amacıyla BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri çerçevesinde hareket eden EGİAD Ege...

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “önyargı ve empati” konulu Engelsizmir Ulusal Karikatür Yarışması’nda finale kalan eserler belli oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ncı kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Konak İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Mersin'in Mut ilçesinde yaklaşık 9 ay önce askerlerin sevk edildiği otobüsün devrilmesi sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 8 Nisan’da hayatını kaybeden şe...

Yazarlar