Facebook ta paylaştweet le

Evcil hayvan ekosisteminin ilk online zirvesi 19-28 Mart'ta

17.3.2021
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Evcil hayvan ekosistemi içindeki tüm bileşenleri bir araya getirme fikrini teknoloji ile birleştiren evcil hayvan ekosisteminin ilk online zirvesi Pet Summit Turkey, 19-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bu yıl birincisi düzenlenen Pet Summit Turkey, evcil hayvan sektöründe faaliyet gösteren firmaların, sivil toplum kuruluşlarının ve meslek profesyonellerinin ürün ve hizmetlerini, hayvan sahipleri ve ekosistemin içindeki tüm bileşenlerle buluşturmak üzere 19-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.
 
Dünyanın her yerinden kullanıcılara açık ve program kullanmaksızın her tarayıcı üzerinden online olarak ziyaret edilebilecek olan etkinlikte katılımcılar fuara, panellere ve konferanslara ulaşma imkanı sağlayacaklar. Evcil hayvan sahipleri, hem katılımcı firmaların ürünlerini inceleyerek PST21'e özel indirim imkanlarından faydalanacak hem de Türkiye'nin en önemli üniversitelerinin akademisyenleri tarafından yapılacak sunumlarla  hayvan sağlığı, bakımı, beslenmesi gibi konularda bilgilenecek.
 
Sanatçı ve yazarlar da zirvede
Hayvan Hakları Yasası ve yerel yönetimlerin uygulamalarının da  masaya yatırılacağı zirve,  hayvan hakları hususunda hassasiyete sahip sanatçı ve yazarların kendi alanlarında yapacağı söyleşilerle renklenecek. Zirvede, tamamen kullanıcılar tarafından belirlenecek olan evcil hayvan markalarının en iyilerinin seçileceği bir ödül töreni de olacak. Etkinliğin detaylarını  https://petsummit.iventyo.com/ web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Gazeteciler Cemiyeti 25 Mayıs’ta yeni başkanını seçmek için sandığa gidiyor.

Azerbaycan’ın 28 yıl sonra Ermenistan işgalinden kurtardığı Dağlık Karabağ Türk mobilyacıları tarafından donatılacak.

Dünya Sağlık Örgütü’nün trans yağlara karşı başlattığı küresel kampanya, dünyada yankı bulmaya devam ediyor.

İş dünyasının sürdürülebilir kalkınma konusundaki farkındalığını ve etkisini artırmak amacıyla BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri çerçevesinde hareket eden EGİAD Ege...

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “önyargı ve empati” konulu Engelsizmir Ulusal Karikatür Yarışması’nda finale kalan eserler belli oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ncı kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Konak İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Mersin'in Mut ilçesinde yaklaşık 9 ay önce askerlerin sevk edildiği otobüsün devrilmesi sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede 8 Nisan’da hayatını kaybeden şe...

Yazarlar