Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Müge Anlı'da cinayet ortaya çıktı: 9 yaşındaki Şiar Kılıç öldürüldü

27.8.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir tartışılan olay aydınlandı. Sami Kıcı'nın erkek kardeşi Yasin, 9 yaşındaki Şiar Kılıç'ın yakılarak öldürüldüğünü söyledi. Anne Gülüzar Amanet ve sevgilisi Hami Kıcı, tutuklandı.

Günaydın'ın haberine göre, canlı yayında gelen itirafla 9 yaşındaki Şiar’ın katilinin Hami Kıcı olduğu ortaya çıktı. Kıcı, küçük çocuğu çivili sopayla döverek öldürmüş ve olay örtbas edildi.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Samet Kılıç, yangında ölen 9 yaşındaki oğlu Şiar'ın cinayete kurban gittiği şüphesi üzerine yayına gidip Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Dün yayınlanan programda Müge Anlı, önceki günkü yayından sonra Şiar'ın annesi Gülüzar Amanet ile iki saat zaman geçirdiğini, Gülüzar'ın sevgilisi Hami Kıcı'nın Şiar'ı dövdüğünü, Şiar'ı diğer çocukları rahatsız ettiği gerekçesiyle başka bir evde doyurduğu yönünde açıklamaları olduğunun altını çizdi. Hami Bey, bu açıklamaların doğru olmadığını, kendisinin Şiar'ın yan evde yemek yemesi konusunda bir şey söylemediğini ifade etti. Programın ilerleyen dakikalarında Anlı'nın, Gülüzar'ın kendisine anlattıklarını açıklaması ve onun onayını almasıyla yayına giden emniyet güçleri, Gülüzar ve Hami'yi gözaltına aldı. Müge Anlı, Gülüzar'ın sağ olan çocuklarının anlattıklarını izlediğini ama ekrana veremeyeceğini söyledi. Gülüzar'ın bazı şeyleri hatırlamak istemediğini, hatırladığı şeyin sadece olay günü Hami'nin Şiar'ı çok kötü dövdüğü olduğunu, kendisini de dövdüğünü söylediğini belirtti. Ayrıca, Gülüzar'ı Hami'nin diğer çocuklarını öldürmekle tehdit ettiğini, hastaneden eve geldiklerinde Şiar'ın yaşadığını gördüğünü, ağzından yeşil sular geldiğini, kahvaltısını yaptırdığını, aynı günün gecesinde bir koku duyduklarını, sonrasında evde yangın çıktığını gördüklerini anlattığını söyledi. Anlı, Hami'nin çivili sopa ile Şiar'ı dövdüğünü Gülüzar'ın kendisine anlattığını da ekledi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, hakim ve savcı alımı için yapılacak sınavla ilgili bir açıklama yaptı.

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sebebiyle 2020-2021 eğitim öğretim dönemi 31 Ağustos’ta uzaktan telafi eğitimiyle başlamıştı. EBA TV'nin bugün çöktüğü görüldü.

İzmir Diş Hekimleri Odası, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya Türk Tabipleri Birliği'ne (TTB) sahip çıkması için çağrıda bulundu.

Ankara'daki Keçiören Devlet Hastanesi'nde hasta yakınları hastaneye baskın yaptı. Hastane çalışanları kapıya barikat kurarak kendilerini korumaya çalıştı. Sağlık Bakan...

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde 30 yaşında iki çocuk annesi Duygu Çelikten isimli kadın, ormanlık alanda başı gövdesinden ayrılmış bir şekile gömülü halde bulundu.

İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi'nden ve Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi'nden doktorlar, yeni tip Koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede tanık o...

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda başladı. İzmir Tabip Odası Başkanı Lütfi ...

Yazarlar
Website Security Test