Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

LGS'de sıfır sosyal mesafe: İkinci dalga tehlikesi kapıda

20.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yayın Kurulu üyemiz ve yazarımız Dr. Zeki Hozer Koronavirüs (Kovid-19) pandemisindeki son durumu değerlendirdi.

Türkiye'nin çeşitli yerlerinden LGS için bina önünde ve yollarda sosyal mesafenin hiçe sayıldığı görüntüler ortaya çıktı. Sınav merkezlerinde maske kuralına büyük oranda uyulduğu görüldü ancak sosyal mesafe konusunda büyük zaaflar meydana geldi.

Yazarımız Dr. Zeki Hozer LGS gününde ortaya çıkan görüntüleri değerlendirdi ve dünyadaki son durumla ilgili bilgiler verdi.

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin dünyada ve Türkiye’deki seyri ne durumda? LGS yapıldı ve yine okullardan önünde sosyal mesafeye dikkat edilmediğini gösteren görüntüler gelmeye başladı. İkinci dalga endişesinin olduğu günlerde bu durumun sonuçları olur mu? Ayrıca saat 9 ile 15 arasında sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. Bunun bir etkisi olacak mı?

Dünyadaki son durum nedir? Aşı ve ilaç çalışmaları ne durumda? Sonbaharda ikinci dalga tehlikesinden söz ediliyor. İkinci dalga geliyor mu?

Birçok yerde çok sayıda insan tarafından “yeni dünya düzeni” kavramı dile getirilmeye başlandı. Pandemi tüm dünyada sosyo-ekonomik hayatı değiştirecek mi?

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Üniversite rektörlüğünün açtığı öğretim görevlisi kadrosu ilanında yer alan kriterleri yalnızca eşi Derya Bağ'ın karşıladığı Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ...

Türkiye, Akdeniz'de araştırma çalışmaları yürütecek olan Oruç Reis gemisi için Navtex ilan etti. Navtex nedir? Yunanistan bu kararın üzerine NATO ile bir görüşme yapacak.

Zamanının büyük bir bölümünü internet başında geçiren bir çocuk, annesinin yıllarca yaptığı birikimin tamamına yakınını Twitch üzerinden yayıncılara bağışlayarak günde...

Avrupa’nın birinci, dünyanın yedinci büyük tarım ülkesi Türkiye, bir yandan tarımsal üretimini arttırmak için projeleri hayata geçirirken, diğer yandan ürettiği tarım ...

İçişleri Bakanlığı artış gösteren Koronavirüs (Kovid-19) vakaları nedeniyle nişan, nikah, düğün ve sahiller için 81 ile bir genelge gönderdi. Bakanlık bulaş riskinin a...

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların açılmasıyla ilgili yeni açıklamalara imza attı. Bakan Selçuk, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisine ilişkin de uyarıda bulundu.

2003 yılında Doğan Holding bünyesinde kurulan Dream TV'nin kapatıldığı açıklandı.

Yazarlar
Website Security Test